Dostawa instrumentów dla Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 w Warszawie

ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH NR 1 W WARSZAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00006194
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00006194/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-06 19:15
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-715cec68-4754-4006-abf0-8a18d1b42000
Identyfikator
5252241361
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instrumenty muzyczneInstrumenty dęteAkcesoria do instrumentów muzycznychInstrumenty blaszaneInstrumenty klawiszowe

Wykonawcy

2 przyznane

PIOTR ŚMIETANAKATOWICE, PL · lot 0
190 800 PLN
JOLANTA ZALEWSKAWarszawa, PL · lot 2
136 809 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00006194 z dnia 2026-01-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa instrumentów dla Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH NR 1 W WARSZAWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015198720

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rakowiecka 21

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-517

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@miodowa.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://miodowa.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-715cec68-4754-4006-abf0-8a18d1b42000

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa instrumentów dla Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-715cec68-4754-4006-abf0-8a18d1b42000

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00006194

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00015774/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup instrumentów muzycznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00549665

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: R/4/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa instrumentów muzycznych zgodnie ze szczegółowym Opisem przedmiotu zamówienia („OPZ”) zawartym w Załączniku nr 5 do niniejszej SWZ.
2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca dostarczy instrumenty oraz dokona ich rozładunku i wniesienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego (w siedzibie Zamawiającego). Instrumenty muszą być fabrycznie nowe, zgodne z wymaganiami określonymi w OPZ, wolne od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych. Wraz z dostawą Wykonawca przekaże Zamawiającemu wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące dostarczanych instrumentów (karty katalogowe, atesty i certyfikaty (jeśli są wymagane), karty gwarancyjne oraz instrukcje konserwacji i obsługi). Wszystkie dokumenty muszą być w języku polskim.
3. Przedmiot zamówienia dotyczący fortepianów obejmuje również strojenie instrumentu po wniesieniu i ustawieniu we wskazanym przez Zamawiającego miejscu w siedzibie Zamawiającego, oraz strojenie po upływie roku.
4. Przedmiot zamówienia podzielony został na 3 części zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Przedstawione w załączniku nr 5 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego. W przypadku wystąpienia nazw własnych lub handlowych należy rozumieć, że dopuszcza się instrumenty o takich samych lub równoważnych właściwościach i parametrach lecz nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia ze względu na cel któremu mają służyć. Za równoważne w stosunku do wskazanych instrumentów muzycznych Zamawiający uzna takie, oferowane przez Wykonawców instrumenty, które pod względem artystycznym, wykonawczym technicznym oraz funkcjonalnym i użytkowym będą równoważne do opisanych w przedmiocie zamówienia. Za równoważne pod względem:
a) artystycznym, wykonawczym i funkcjonalnym - Zamawiający rozumie tak wykonane instrumenty, które umożliwią na etapie ich eksploatacji osiągnięcie zakładanych walorów artystycznych w trakcie wykonywania utworów muzycznych,
b) technicznym i użytkowym - Zamawiający rozumie tak wykonane instrumenty, które posiadają równoważną pod względem technicznym budowę i wyposażenie co zawarty w opisie przedmiotu zamówienia instrument.
5. W przypadku zaproponowania instrumentu równoważnego wymaga się, aby odpowiadał on pod względem parametrów, jakości, trwałości i funkcjonalności wymaganiom Zamawiającego. Wykazanie równoważności leży po stronie Wykonawcy.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków dostawy zawarty jest w Załączniku nr 5 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Załącznik nr 4 do SWZ – Projekt umowy.
7. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia.
8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
9. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy Pzp.
10. Wykonawca umożliwi Zamawiającemu przeprowadzenie oceny przedmiotu zamówienia w celu przydzielenia punktacji w kryterium „Jakość”, na zasadach opisanych w pkt XVIII.4 SWZ.
11. Na etapie realizacji umowy Wykonawca umożliwi Zamawiającemu wybór spośród większej liczby egzemplarzy – zgodnie z warunkami określonymi w Załączniku nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37310000-4 - Instrumenty muzyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37314000-2 - Instrumenty dęte

37321000-4 - Akcesoria do instrumentów muzycznych

4.5.5.) Wartość części: 155121,96 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa instrumentów muzycznych zgodnie ze szczegółowym Opisem przedmiotu zamówienia („OPZ”) zawartym w Załączniku nr 5 do niniejszej SWZ.
2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca dostarczy instrumenty oraz dokona ich rozładunku i wniesienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego (w siedzibie Zamawiającego). Instrumenty muszą być fabrycznie nowe, zgodne z wymaganiami określonymi w OPZ, wolne od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych. Wraz z dostawą Wykonawca przekaże Zamawiającemu wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące dostarczanych instrumentów (karty katalogowe, atesty i certyfikaty (jeśli są wymagane), karty gwarancyjne oraz instrukcje konserwacji i obsługi). Wszystkie dokumenty muszą być w języku polskim.
3. Przedmiot zamówienia dotyczący fortepianów obejmuje również strojenie instrumentu po wniesieniu i ustawieniu we wskazanym przez Zamawiającego miejscu w siedzibie Zamawiającego, oraz strojenie po upływie roku.
4. Przedmiot zamówienia podzielony został na 3 części zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Przedstawione w załączniku nr 5 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego. W przypadku wystąpienia nazw własnych lub handlowych należy rozumieć, że dopuszcza się instrumenty o takich samych lub równoważnych właściwościach i parametrach lecz nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia ze względu na cel któremu mają służyć. Za równoważne w stosunku do wskazanych instrumentów muzycznych Zamawiający uzna takie, oferowane przez Wykonawców instrumenty, które pod względem artystycznym, wykonawczym technicznym oraz funkcjonalnym i użytkowym będą równoważne do opisanych w przedmiocie zamówienia. Za równoważne pod względem:
a) artystycznym, wykonawczym i funkcjonalnym - Zamawiający rozumie tak wykonane instrumenty, które umożliwią na etapie ich eksploatacji osiągnięcie zakładanych walorów artystycznych w trakcie wykonywania utworów muzycznych,
b) technicznym i użytkowym - Zamawiający rozumie tak wykonane instrumenty, które posiadają równoważną pod względem technicznym budowę i wyposażenie co zawarty w opisie przedmiotu zamówienia instrument.
5. W przypadku zaproponowania instrumentu równoważnego wymaga się, aby odpowiadał on pod względem parametrów, jakości, trwałości i funkcjonalności wymaganiom Zamawiającego. Wykazanie równoważności leży po stronie Wykonawcy.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków dostawy zawarty jest w Załączniku nr 5 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Załącznik nr 4 do SWZ – Projekt umowy.
7. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia.
8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
9. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy Pzp.
10. Wykonawca umożliwi Zamawiającemu przeprowadzenie oceny przedmiotu zamówienia w celu przydzielenia punktacji w kryterium „Jakość”, na zasadach opisanych w pkt XVIII.4 SWZ.
11. Na etapie realizacji umowy Wykonawca umożliwi Zamawiającemu wybór spośród większej liczby egzemplarzy – zgodnie z warunkami określonymi w Załączniku nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37310000-4 - Instrumenty muzyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37314000-2 - Instrumenty dęte

37312000-8 - Instrumenty blaszane

37321000-4 - Akcesoria do instrumentów muzycznych

4.5.5.) Wartość części: 96796,75 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa instrumentów muzycznych zgodnie ze szczegółowym Opisem przedmiotu zamówienia („OPZ”) zawartym w Załączniku nr 5 do niniejszej SWZ.
2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca dostarczy instrumenty oraz dokona ich rozładunku i wniesienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego (w siedzibie Zamawiającego). Instrumenty muszą być fabrycznie nowe, zgodne z wymaganiami określonymi w OPZ, wolne od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych. Wraz z dostawą Wykonawca przekaże Zamawiającemu wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące dostarczanych instrumentów (karty katalogowe, atesty i certyfikaty (jeśli są wymagane), karty gwarancyjne oraz instrukcje konserwacji i obsługi). Wszystkie dokumenty muszą być w języku polskim.
3. Przedmiot zamówienia dotyczący fortepianów obejmuje również strojenie instrumentu po wniesieniu i ustawieniu we wskazanym przez Zamawiającego miejscu w siedzibie Zamawiającego, oraz strojenie po upływie roku.
4. Przedmiot zamówienia podzielony został na 3 części zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Przedstawione w załączniku nr 5 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego. W przypadku wystąpienia nazw własnych lub handlowych należy rozumieć, że dopuszcza się instrumenty o takich samych lub równoważnych właściwościach i parametrach lecz nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia ze względu na cel któremu mają służyć. Za równoważne w stosunku do wskazanych instrumentów muzycznych Zamawiający uzna takie, oferowane przez Wykonawców instrumenty, które pod względem artystycznym, wykonawczym technicznym oraz funkcjonalnym i użytkowym będą równoważne do opisanych w przedmiocie zamówienia. Za równoważne pod względem:
a) artystycznym, wykonawczym i funkcjonalnym - Zamawiający rozumie tak wykonane instrumenty, które umożliwią na etapie ich eksploatacji osiągnięcie zakładanych walorów artystycznych w trakcie wykonywania utworów muzycznych,
b) technicznym i użytkowym - Zamawiający rozumie tak wykonane instrumenty, które posiadają równoważną pod względem technicznym budowę i wyposażenie co zawarty w opisie przedmiotu zamówienia instrument.
5. W przypadku zaproponowania instrumentu równoważnego wymaga się, aby odpowiadał on pod względem parametrów, jakości, trwałości i funkcjonalności wymaganiom Zamawiającego. Wykazanie równoważności leży po stronie Wykonawcy.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków dostawy zawarty jest w Załączniku nr 5 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Załącznik nr 4 do SWZ – Projekt umowy.
7. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia.
8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
9. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy Pzp.
10. Wykonawca umożliwi Zamawiającemu przeprowadzenie oceny przedmiotu zamówienia w celu przydzielenia punktacji w kryterium „Jakość”, na zasadach opisanych w pkt XVIII.4 SWZ.
11. Na etapie realizacji umowy Wykonawca umożliwi Zamawiającemu wybór spośród większej liczby egzemplarzy – zgodnie z warunkami określonymi w Załączniku nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37310000-4 - Instrumenty muzyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37311000-1 - Instrumenty klawiszowe

37321000-4 - Akcesoria do instrumentów muzycznych

4.5.5.) Wartość części: 112601,63 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 190800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 190800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 190800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Salon i Serwis Instrumentów Dętych Piotr Śmietana

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6331005336

7.3.3) Ulica: ul. Zacisze 2/3

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-025

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 190800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-22

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu dla części 2 nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 136809,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 136809,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 136809,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pasja Jolanta Zalewska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1130498252

7.3.3) Ulica: ul. Wiktorska 7/11

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-587

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 136809,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-22
2026-01-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy