„Wymiana opraw oświetleniowych na terenie Gminy Bobowa”
Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki)
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00494250
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00494250/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-11 11:17
- Lokalizacja
- Bobowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-87d8595b-cf9e-445d-b89f-6b7cdaf43948
- Identyfikator
- 7382129965
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00494250 z dnia 2024-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wymiana opraw oświetleniowych na terenie Gminy Bobowa”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki)
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892050
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 21
1.5.2.) Miejscowość: Bobowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-350
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@bobowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bobowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/bobowa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wymiana opraw oświetleniowych na terenie Gminy Bobowa”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87d8595b-cf9e-445d-b89f-6b7cdaf43948
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00494250
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045450/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Wymiana opraw oświetleniowych na terenie Gminy Bobowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00471489
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiGK.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest kompleksowa wymiana 231 opraw nieenergooszczędnych na nowe oprawy oświetleniowe LED na terenie gminy Bobowa. Inwestycja obejmuje oprawy:
1) oświetlenia ulicznego w szczególności w mieście Bobowa (ul. Węgierska, ul. Rynek, ul. Św. Wawrzyńca, ul. Św. Zofii, ul. Gryfitów, ul. Stawowa, ul. Widok), wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 977 w Siedliskach, wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 981 w Bobowej i Jankowej, na Zajezdni Autobusowej w Bobowej, na moście w m. Jankowa
2) miejsc publicznych, w tym w szczególności na parkingu przy Wielofunkcyjnym Domu Kultury w Jankowej, na placu przy Oczyszczalni Ścieków w Siedliskach, na placu przy Stacji Uzdatniania Wody w Bobowej, na Stadionie Sportowym w Bobowej, na placach przy szkołach podstawowych oraz pozostałych miejscach publicznych na terenie gminy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71355200-3 - Wykonywanie badań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie do dnia 10.09.2024r. do godz. 8.00 wpłynęły dwie oferty w w/w postępowaniu. Zamawiający przeznaczył na zadanie „Wymiana opraw oświetleniowych na terenie Gminy Bobowa” 440 000,00 zł. Obydwie oferty przewyższały zabezpieczone środki.| 2024-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |