Dostawa art. sypkich, makaronów, strączkowych suchych, cukru, kotletów sojowych oraz dostawa przypraw, koncentratów zup

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00006897
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00006897/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-07 09:34
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7ba3d520-e6a2-44a4-8cd5-a2e24837010b
Identyfikator
7792033466
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywczeSkrobia i produkty skrobioweCukierFasolaHerbatniki słodkieDeseryHerbataProdukty przemiału ziarnaRyż przetworzonyKawa, herbata i podobne produktyJajaMakaron niegotowanyChlebMąka pszennaPłatki owsianeRyż długoziarnistyRyż łuskanySoczewicaPrzyprawy i przyprawy korzenneZioła i przyprawy korzennePieprzRóżne produkty spożywcze i produkty suszoneZupyOcet i substytuty octuMieszanki przyprawJadalne produkty pochodzenia zwierzęcego

Wykonawcy

2 przyznane

WALKOWIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrzebienisko, PL · lot 0
312 762 PLN
WALKOWIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrzebienisko, PL · lot 1
18 041 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00006897 z dnia 2026-01-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa art. sypkich, makaronów, strączkowych suchych, cukru, kotletów sojowych oraz dostawa przypraw, koncentratów zup

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288834

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Przybyszewskiego 49

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-355

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.7.) Numer telefonu: 61 8691100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@usk.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skhs.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=cb90c58c-9952-44b8-b89b-8a7a509108da

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa art. sypkich, makaronów, strączkowych suchych, cukru, kotletów sojowych oraz dostawa przypraw, koncentratów zup

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ba3d520-e6a2-44a4-8cd5-a2e24837010b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00006897

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00054039/123/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.9 Dostawa artykułow sypkich i przypraw

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00550717

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP/270/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 403569,8 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Różne produkty spożywcze oraz produkty przemiału ziarna - 40 pozycji asortymentowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15620000-0 - Skrobia i produkty skrobiowe

15831000-2 - Cukier

03221210-1 - Fasola

15821200-1 - Herbatniki słodkie

15833100-7 - Desery

15863000-5 - Herbata

15610000-7 - Produkty przemiału ziarna

15614000-5 - Ryż przetworzony

15860000-4 - Kawa, herbata i podobne produkty

03142500-3 - Jaja

15851100-9 - Makaron niegotowany

15811100-7 - Chleb

15612100-2 - Mąka pszenna

15613380-5 - Płatki owsiane

15614100-6 - Ryż długoziarnisty

15611000-4 - Ryż łuskany

03212211-2 - Soczewica

4.5.5.) Wartość części: 383376 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przypraw i koncentraty do zup - 23 pozycje asortymentowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15872000-1 - Zioła i przyprawy korzenne

15872100-2 - Pieprz

15890000-3 - Różne produkty spożywcze i produkty suszone

15891400-4 - Zupy

15871100-5 - Ocet i substytuty octu

15871270-7 - Mieszanki przypraw

03142300-1 - Jadalne produkty pochodzenia zwierzęcego

4.5.5.) Wartość części: 20193 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 312762,3 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 413643,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 312762,3 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WALKOWIAK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7872138701

7.3.3) Ulica: Szkolna

7.3.4) Miejscowość: Grzebienisko

7.3.5) Kod pocztowy: 64-553

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 312762 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18041,5 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32909,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18041,5 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WALKOWIAK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7872138701

7.3.3) Ulica: Szkolna

7.3.4) Miejscowość: Grzebienisko

7.3.5) Kod pocztowy: 64-553

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18041 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-01-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy