Dzierżawa aparatu do identyfikacji drobnoustrojów i genów oporności na antybiotyki wraz z zakupem odczynników i materiałów do badań diagnostycznych.
MAZOWIECKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.DR.JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00494363
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00494363/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-11 11:40
- Lokalizacja
- Ostrołęka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1ca7348-0cff-48b2-8b79-34f7a9f83151
- Identyfikator
- 7582010430
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00494363 z dnia 2024-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dzierżawa aparatu do identyfikacji drobnoustrojów i genów oporności na antybiotyki wraz z zakupem odczynników i materiałów do badań diagnostycznych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.DR.JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304616
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 120A
1.5.2.) Miejscowość: Ostrołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-410
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 0-29 765 21 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publ@szpital.ostroleka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital.ostroleka.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpital-ostroleka.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dzierżawa aparatu do identyfikacji drobnoustrojów i genów oporności na antybiotyki wraz z zakupem odczynników i materiałów do badań diagnostycznych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1ca7348-0cff-48b2-8b79-34f7a9f83151
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00494363
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038318/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.33 Dzierżawa aparatu do identyfikacji drobnoustrojów i genów oporności na antybiotyki wraz z zakupem odczynników i materiałów do badań diagnostycznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449221
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Nr sprawy: MSS-DN-ZPP-26-35/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 728393,38 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa aparatu do identyfikacji drobnoustrojów i genów oporności na antybiotyki wraz z zakupem odczynników i materiałów do badań diagnostycznych w ilościach i asortymencie zgodnym z Załącznikiem nr 1 do SWZ i umowy – Formularz cenowy, oraz z załącznikiem nr 2 do SWZ i umowy – Zestawienie warunków parametrów granicznych - które stanowią integralną część SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy
33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne
50420000-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego
33124130-5 - Wyroby diagnostyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z zamiarem przekazania w darze od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy aparatu do identyfikacji drobnoustrojów i genów oporności na antybiotyki, czego nie można było wcześniej przewidzieć, wykonanie zamówienia nie leży w interesie publicznym a tym samym postępowanie zostaje unieważnione.| 2024-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |