Dostawa drobnego sprzętu AGD, produktów gospodarczych i innych wyrobów , TP-59/25/JP

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00007327
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00007327/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-07 10:26
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aefaa337-dca4-43b7-b6a8-b2b015743e53
Identyfikator
5250008057
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WózkiPojemniki i kosze na odpady i śmieciPaletyTestery temperatury i wilgotnościElektryczny sprzęt gospodarstwa domowego

Wykonawcy

12 przyznanych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00007327 z dnia 2026-01-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa drobnego sprzętu AGD, produktów gospodarczych i innych wyrobów , TP-59/25/JP

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288366

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: W.K. Roentgena 5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-781

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22/ 57 09 454

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: justyna.petrykowska@nio.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pib-nio.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://nio.ezamawiajacy.pl/pn/NIO/demand/204682/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa drobnego sprzętu AGD, produktów gospodarczych i innych wyrobów , TP-59/25/JP

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aefaa337-dca4-43b7-b6a8-b2b015743e53

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00007327

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00181560

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP-59/25/JP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózka platformowego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym formularz cenowy zawiera Załącznik nr 2.1.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34911100-7 - Wózki

4.5.5.) Wartość części: 493,98 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózków platformowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym formularz cenowy zawiera Załącznik nr 2.2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34911100-7 - Wózki

4.5.5.) Wartość części: 1466,23 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózków koszowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym formularz cenowy zawiera Załącznik nr 2.3.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34911100-7 - Wózki

4.5.5.) Wartość części: 2039,34 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózka systemowego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym formularz cenowy zawiera Załącznik nr 2.4.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34911100-7 - Wózki

4.5.5.) Wartość części: 1895,84 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózka pocztowego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym formularz cenowy zawiera Załącznik nr 2.5.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34911100-7 - Wózki

4.5.5.) Wartość części: 969,20 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa stelaży na odpady.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym formularz cenowy zawiera Załącznik nr 2.6.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

4.5.5.) Wartość części: 273552,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa palet.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym formularz cenowy zawiera Załącznik nr 2.7.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44143000-4 - Palety

4.5.5.) Wartość części: 6022,08 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa termohigrometrów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym formularz cenowy zawiera Załącznik nr 2.8.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38931000-0 - Testery temperatury i wilgotności

4.5.5.) Wartość części: 8675,43 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa frytkownicy beztłuszczowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego

4.5.5.) Wartość części: 393,83 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa czajników.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego

4.5.5.) Wartość części: 9850,94 PLN

Część 11

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa kuchenki mikrofalowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.11 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego

4.5.5.) Wartość części: 542,66 PLN

Część 12

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa odkurzacza.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.12 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego

4.5.5.) Wartość części: 489,67 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu, w zakresie części nr 4 zostały złożone dwie oferty przez wykonawców:
• Tronus Polska Sp. z o.o., ul. Ordona 2a, 01-237 Warszawa, o wartości 18 942,00 zł brutto,
• ASTAGLOBAL S.C. PAWEŁ KRÓL ŁUKASZ BRZOZA, o wartości 2 027,04 zł brutto – Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego,
Kwota jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia wynosi 1 895,84 zł brutto. Obecna sytuacja finansowa Zamawiającego oraz wysokość środków jakimi dysponuje na realizację przedmiotowego zamówienia, nie pozwalają na zwiększenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny złożonej oferty.
Zatem powyższe wyczerpuje przesłanki art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych i uzasadnia unieważnienie postępowania.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu, w zakresie części nr 7 zostały złożone trzy oferty przez wykonawców:
• Tronus Polska Sp. z o.o., ul. Ordona 2a, 01-237 Warszawa, o wartości 51 104,04 zł brutto,
• TORO Sp. z o.o., Breń 64A, 33-140 Breń, o wartości 5 018,40 zł brutto – Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego,
• ASTAGLOBAL S.C. PAWEŁ KRÓL ŁUKASZ BRZOZA, o wartości 6 359,15 zł brutto – Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego,
Kwota jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia wynosi 6 022,08 zł brutto.
Obecna sytuacja finansowa Zamawiającego oraz wysokość środków jakimi dysponuje na realizację przedmiotowego zamówienia, nie pozwalają na zwiększenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny złożonej oferty.
Zatem powyższe wyczerpuje przesłanki art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych i uzasadnia unieważnienie postępowania.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

2026-01-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy