Nowoczesne przedszkole - szczęśliwe dziecko i zadowoleni rodzice - przebudowa Przedszkola Miejskiego w Tarnogrodzie.
Gmina Tarnogród
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00494490
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00494490/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-11 12:02
- Lokalizacja
- Tarnogród, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d94d5424-230f-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 9181985983
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00494490 z dnia 2024-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Nowoczesne przedszkole - szczęśliwe dziecko i zadowoleni rodzice - przebudowa Przedszkola Miejskiego w Tarnogrodzie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tarnogród
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369161
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: T. Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Tarnogród
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-420
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 689 71 61
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@tarnogrod.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarnogrod.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d94d5424-230f-11ef-87ba-8eb060fd7bb81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Nowoczesne przedszkole - szczęśliwe dziecko i zadowoleni rodzice - przebudowa Przedszkola Miejskiego w Tarnogrodzie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d94d5424-230f-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00494490
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019834/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Nowoczesne przedszkole - szczęśliwe dziecko i zadowoleni rodzice - przebudowa Przedszkola Miejskiego w Tarnogrodzie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00354326
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2341229,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Nowoczesne przedszkole – szczęśliwe dziecko i zadowoleni rodzice – przebudowa Przedszkola Miejskiego w Tarnogrodzie”. 4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Przebudowę istniejącego układu funkcjonalnego – wyburzenia i wymurowania ścian, wykonanie ścian lekkich, wyburzenia i wymurowania nowych otworów w ścianach, 2) Budowę nowych instalacji wewnętrznych: wod.-kan., c.w.u., c.o., wentylacja, instalacje elektryczne w tym oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne, oświetleniowa, gniazdowa, instalacje teletechniczne, monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego. Rozbiórkę i demontaż instalacji istniejących, 3) Roboty ogólnobudowlane – okładziny ścian i podłóg (rozbiórka istniejących i wykonanie nowych posadzek, naprawa ubytków tynków, obudowy płytami ogniowymi i in.), wykonanie sufitów podwieszanych, montaż nowej stolarki wewnętrznej i zewnętrznej, wymianę istniejącej stolarki okiennej na stolarkę ppoż., naprawy uszkodzeń istniejących elementów budowlanych, rozbiórka szachtów instalacyjno-wentylacyjnych z uzupełnieniem stropów oraz połaci dachu, 4) Dostosowanie pomieszczeń do aktualnych wymagań przepisów ochrony przeciwpożarowej oraz sanitarno-higienicznych, 5) Wykonanie systemu grawitacyjnego odprowadzania dymu i ciepła (tzw. oddymianie) z ewakuacyjnej klatki schodowej wraz z wykonaniem klapy oddymiającej w dachu, z przejściem przez strop nad piętrem +2 oraz pustkę stropodachu i wymianą wyłazu dachowego, 6) Wyposażenie pomieszczeń – urządzenia sanitarne, techniczne, wyposażenie rozdzielni posiłków, 7) Wykonanie prac elewacyjnych – obróbka elewacji po wykonaniu nowych otworów lub wymianie istniejącej stolarki, 8) Wymianę istniejącego dźwigu gastronomicznego wraz z towarzyszącymi robotami budowlanymi.
Uwaga: Wykonawca zobowiązany jest współpracować z Wykonawcą realizującym zadania pod nazwą: 1) Utworzenie 24 nowych miejsc opieki w ramach programu „MALUCH+” 2022-2029 – edycja 1 w Klubie Dziecięcym w Tarnogrodzie, ul. Kościelna 12, 23-420 Tarnogród realizowanego w ramach dofinansowania ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Europejskiego Funduszu Społecznego+ w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 oraz budżetu państwa na realizację zadania dotyczącego tworzenia nowych miejsc opieki nad dziećmi w ramach Programu rozwoju instytucji opieki na dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2022-2029 – edycja 1; 2) Poprawa warunków bytowych mieszkańców Gminy Tarnogród – roboty polegające na zagospodarowaniu terenu wokół budynku, dostawa wyposażenia do budynku oraz Poprawa funkcjonowania społeczności lokalnej poprzez realizację inwestycji w infrastrukturę sportowo – rekreacyjną w Gminie Tarnogród – roboty polegające na remoncie hali sportowej przyległej do budynku,
realizowanych w ramach dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład Programu Inwestycji Strategicznych – jeżeli realizacja robót stanowiących przedmiot tych umów będzie odbywać się w tym samym czasie. Wykonawca zobowiązany jest udostępnić część placu budowy innemu podmiotowi, realizującemu inne roboty budowlane równolegle z zamówieniem objętym niniejszym postępowaniem – jeżeli zajdzie taka potrzeba.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45442100-8 - Roboty malarskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45321000-3 - Izolacja cieplna
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2948310,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3575991,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2948310,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MR Building Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 387067926
7.3.3) Ulica: Nowy Świat 33/13
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-029
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonanie robót budowlanych na wartość minimum 1 000 000,00 zł brutto. BIEL-BUD Waldemar Bielak Kolonia Sól 127, 23-400 Biłgoraj.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2948310,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |