Opłata za przyłączenie do sieci elektroenergetycznej instalacji elektrycznej zasilania wentylatorów ul. Bellony 196/8 obręb 3-00-47 Warszawa.

Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00009113
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00009113/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-01-07 13:20
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ff25d3c9-3eba-4172-956c-14e4a5b4c407
Identyfikator
5260015797
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

STOEN OPERATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
145 316,64 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00009113 z dnia 2026-01-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opłata za przyłączenie do sieci elektroenergetycznej instalacji elektrycznej zasilania wentylatorów ul. Bellony 196/8 obręb 3-00-47 Warszawa.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000162665

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Senatorska, 29/31

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-099

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szrm@szrm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szrm.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opłata za przyłączenie do sieci elektroenergetycznej instalacji elektrycznej zasilania wentylatorów ul. Bellony 196/8 obręb 3-00-47 Warszawa.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff25d3c9-3eba-4172-956c-14e4a5b4c407

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00009113

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne:
Tryb udzielenia zamówienia: art. 214 ust. 1 pkt 1) lit. a oraz art. 305 pkt. 1 ustawy Pzp tj.: Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności:
1) dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.

Uzasadnienie faktyczne:
W doktrynie uznaje się, że przykładem wystąpienia przyczyn technicznych jest udzielenie zamówień publicznych tzw. monopolistom naturalnym (np. przedsiębiorstwom zarządzającym siecią przesytu energii, gazu). Jeśli zatem Stoen Operator sp. o.o. jest naturalnym monopolistą w wykonywaniu na terenie m.st. Warszawy przyłączy energetycznych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP/PW/31/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opłata za przyłączenie do sieci elektroenergetycznej instalacji elektrycznej zasilania wentylatorów ul. Bellony 196/8 obręb 3-00-47 Warszawa na zadaniu: „Budowa tunelu drogowego w ciągu ul. Marsa, dogi wojewódzkiej nr 637 i al. Generała Chruściela „Montera” w Warszawie wraz z budową układu drogowego w Dzielnicy Rembertów i jednoczesną likwidacją przejazdu kolejowego w poziomie szyn”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stoen Operator Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 525-238-60-94

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145316,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące

2026-01-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane