Wykonanie renowacji elewacji w Sądzie Rejonowym w Miastku
Sąd Okręgowy w Słupsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00494544
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00494544/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-11 12:12
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-94fb9d61-2e25-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 8391424606
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00494544 z dnia 2024-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie renowacji elewacji w Sądzie Rejonowym w Miastku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Słupsku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000570677
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamenhofa 7
1.5.2.) Miejscowość: Słupsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@slupsk.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slupsk.so.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-94fb9d61-2e25-11ef-b373-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wymiar sprawiedliwości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie renowacji elewacji w Sądzie Rejonowym w Miastku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94fb9d61-2e25-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00494544
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00256897/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie renowacji elewacji w Sądzie Rejonowym w Miastku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00434203
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.261.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 722974,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z renowacją elewacji wraz z zadaszeniem wejść od strony dziedzińca budynku Sądu Rejonowego w Miastku przy ul. Armii Krajowej 30.
Zakres prac remontowych:
1. Oczyszczenie elewacji:
1) z cegły klinkierowej,
2) z piaskowca:
a) gzymsów międzykondygnacyjnych,
b) gzymsów okapowych,
c) cokołów,
d) opasek wokół okien,
e) parapetów podokiennych,
f) zwieńczenia szczytów.
2. Naprawa spękań ścian na elewacji.
3. Wymiana spoin.
4. Wymiana uszkodzonych cegieł i uzupełnienie ubytków w cegłach.
5. Malowanie okien, krat, balustrad.
6. Impregnacja elewacji z cegły klinkierowej i piaskowca.
7. Przełożenie kamer, lamp, tablic, numerów, przewodów instalacji elektrycznych.
8. Zadaszenia wejść od strony dziedzińca.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu została złożona jedna oferta. Oferta podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Pzp - Wykonawca nie złożył w przewidzianym terminie podmiotowego środka dowodowego potwierdzającego brak podstaw wykluczenia z postepowania.Z uwagi na to, że jedyna oferta złożona w postępowaniu podlegała odrzuceniu, Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |