USŁUGA KOMPLEKSOWEJ OCHRONY OSÓB I MIENIA W BUDYNKU SĄDU REJONOWEGO W BIŁGORAJU w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
SĄD REJONOWY W BIŁGORAJU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00009441
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00009441/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-01-07 13:49
- Lokalizacja
- Biłgoraj, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-56f12dd7-63f5-43c4-a45b-1d1b8e2f6748
- Identyfikator
- 9181033171
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00009441 z dnia 2026-01-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
USŁUGA KOMPLEKSOWEJ OCHRONY OSÓB I MIENIA
W BUDYNKU SĄDU REJONOWEGO W BIŁGORAJU
w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SĄD REJONOWY W BIŁGORAJU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9181033171
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 29
1.5.2.) Miejscowość: Biłgoraj
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 6850807
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@bilgoraj.sr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bilgoraj.sr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-56f12dd7-63f5-43c4-a45b-1d1b8e2f67481.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
USŁUGA KOMPLEKSOWEJ OCHRONY OSÓB I MIENIAW BUDYNKU SĄDU REJONOWEGO W BIŁGORAJU
w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56f12dd7-63f5-43c4-a45b-1d1b8e2f6748
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00009441
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00168786/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługa kompleksowej ochrony osób i mienia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00543273
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Adm.261.5.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 260000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej ochrony osób i mienia, a także monitorowanie i obsługa istniejących systemów: Systemu Alarmu Pożarowego, SSWiN, Systemu Telewizji Dozorowanej, Systemu Kontroli Dostępu w budynku Sądu Rejonowego w Biłgoraju realizowana przez pracowników Wykonawcy wpisanych na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej przez cały czas trwania umowy.
Ze względu na specyfikę obiektu Zamawiającego, Zamawiający nie dopuszcza, aby do realizacji wykonywania usług ochrony były skierowane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299598,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 318004,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 299598,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Szybkiej Interwencji Z. Mroczek i Wspólnicy Sp. z o. o. Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 92200181132
7.3.3) Ulica: ul. W. Sikorskiego 6 a
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299598,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-01-01 do 2026-12-31| 2026-01-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |