Świadczenie usługi serwisu i nadzoru nad zintegrowanym systemem zarządzania Miastem Zamość w 2026 roku

MIASTO ZAMOŚĆ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00009840
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00009840/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-07 14:25
Lokalizacja
Zamość, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-59da9ec7-6a5e-4006-8da0-1d43c7b6ca7e
Identyfikator
9222697472
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

Wykonawcy

1 przyznane

REKORD SI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL · lot 0
233 473,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00009840 z dnia 2026-01-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi serwisu i nadzoru nad zintegrowanym systemem zarządzania Miastem Zamość w 2026 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO ZAMOŚĆ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368747

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek Wielki 13

1.5.2.) Miejscowość: Zamość

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: (84) 677-23-37

1.5.8.) Numer faksu: (84) 639-30-54

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zamosc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umzamosc.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamosc.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi serwisu i nadzoru nad zintegrowanym systemem zarządzania Miastem Zamość w 2026 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59da9ec7-6a5e-4006-8da0-1d43c7b6ca7e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00009840

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00010787/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.17 Serwisu i nadzór autorskiego oprogramowania RATUSZ® zintegrowanego systemu zarządzania Miastem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00590425

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający chce nabyć usługę serwisu i nadzoru autorskiego nad oprogramowaniem pakietu RATUSZ na okres od 1.01.2026 r. do 31.12.2026 r. (obejmującą asystę techniczną oraz dodatkowe godziny szkoleniowe) firmy REKORD SI. Firma ta jako autor oprogramowania i jedyny właściciel praw autorskich majątkowych do systemu Ratusz, może świadczyć usługi serwisowe swojego produktu i nie udziela innym podmiotom prawa do obsługi swoich systemów. Ponadto zakres zlecanych usług obejmuje także modyfikację kodu źródłowego, do którego prawa wyłączne posiada Wykonawca. Realizacja nowego projektu trwałaby kilka lat, koszt byłby znacznie wyższy od kosztu zakupu usług związanych z utrzymaniem i aktualizacją zakupionego systemu. Biorąc pod uwagę, że żaden inny podmiot nie jest w stanie świadczyć zamawianych usług ze względu na prawa autorskie, istnieje możliwość, udzielenia zamówienia na podst. art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 1 lit. a i b ustawy Pzp.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIM.272.52.2025.MT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 193092,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi serwisu i nadzoru nad zintegrowanym systemem zarządzania Miastem Zamość
2. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi serwisu i nadzoru autorskiego nad oprogramowaniem do zintegrowanego systemu zarządzania Miastem Zamość na 2026 rok (obejmującego asystę techniczną oraz dodatkowe godziny szkoleniowe).
3. Szczegółowy zakres usługi oraz warunki finansowania określa projekt umowy stanowiący załącznik nr 1 do zaproszenia do negocjacji.
4. Wykonawca zobowiązany jest przy wykonywaniu przedmiotu zamówienia zapewnić dostępność dla wszystkich użytkowników, ze szczególnym uwzględnieniem dostępności dla osób niepełnosprawnych – zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
5. Lokalizacja : Zamość, Rynek Wielki 13

4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 233473,70 PLN

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REKORD SI Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5470171440

7.3.3) Ulica: ul. Kasprowicza 5

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 233473,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31
2026-01-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi