Odbiór i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji (liście) z terenów miejskich oraz odbiór i transport odpadów stałych z terenu posesji użyteczności publicznej
Gmina Miasto Marki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00010554
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00010554/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-01-07 17:43
- Lokalizacja
- Marki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f8ed48e1-92cc-4e9a-b02c-b8fd06b8f87a
- Identyfikator
- 1251622308
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00010554 z dnia 2026-01-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji (liście) z terenów miejskich oraz odbiór i transport odpadów stałych z terenu posesji użyteczności publicznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Marki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 95
1.5.2.) Miejscowość: Marki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-270
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@marki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.marki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://marki.logintrade.net/zapytania_email,218708,16de534c0f94e560a76121a780f42e39.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji (liście) z terenów miejskich oraz odbiór i transport odpadów stałych z terenu posesji użyteczności publicznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8ed48e1-92cc-4e9a-b02c-b8fd06b8f87a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00010554
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00590184
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.60.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji (liście) z terenów miejskich oraz odbiór i transport odpadów stałych z terenu posesji użyteczności publicznej z terenów niżej wymienionych nieruchomości użyteczności publicznej na terenie miasta Marki oraz ich utylizacja,
- Al. J. Piłsudskiego 95 (UMM)
- ul. ul. Lisa Kuli 3 (odpady z oczyszczania miasta-kontenery ustawione przy ul. Dużej 1B.
- ul. Lisa Kuli 3 (liście)
- ul. Okólna ORLIK
- ul. Turystyczna 10 (boisko sportowe)
- ul. Lisa Kuli 3A (WP i O)
- ul. Gen. Zajączka 26
oraz na dostarczeniu przez wykonawcę pojemników na odpady.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 397140 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 424958,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 397140 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RDF PSZOK WYSZKÓW Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5253023531
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 500000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-12-31| 2026-01-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |