Zakup i montaż lamp solarnych na terenie Miasta i Gminy Bodzanów
Miasto i Gmina Bodzanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00494651
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00494651/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-11 12:35
- Lokalizacja
- Bodzanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-12fdf716-33b7-11ef-acf6-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 7743211034
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00494651 z dnia 2024-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i montaż lamp solarnych na terenie Miasta i Gminy Bodzanów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Bodzanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015626
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bankowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Bodzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-470
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@bodzanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bodzanow.bipgmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-12fdf716-33b7-11ef-acf6-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i montaż lamp solarnych na terenie Miasta i Gminy Bodzanów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12fdf716-33b7-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00494651
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032271/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Zakup i montaż lamp solarnych na terenie Miasta i Gminy Bodzanów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00384675
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.115.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i montaż lamp solarnych na terenie Miasta
i Gminy Bodzanów.
Zadania są współfinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach programu „Mazowiecki Instrument Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2024”, w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Adaptacji do Zmian Klimatu – „Mazowsze dla klimatu 2024” oraz ze środków funduszu sołeckiego na rok 2024.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z montażem 32 szt. (kompletów – fundament z prefabrykatu betonowego, słup stalowy, oprawa oświetleniowa
z panelem) lamp solarnych o mocy 45 W, posadowionych w miejscach wskazanych przez Zamawiającego na terenie Miasta i Gminy Bodzanów,
tj. w sołectwach Bodzanów, Borowice, Cieśle, Cybulin, Gąsewo, Karwowo Duchowne, Leksyn, Małoszewo, Mąkolin, Miszewo Murowane, Nowe Miszewo, Pepłowo, Reczyn.
2)Przedmiot zamówienia musi odpowiadać określonym przez Zamawiającego parametrom technicznym, użytkowym oraz jakościowym.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 204160,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 210240,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 210240,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Konsultacje Energetyczne Sp. z o.o. Sp. komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 147132408
7.3.3) Ulica: mjr. Henryka Sucharskiegi 2
7.3.4) Miejscowość: Płock
7.3.5) Kod pocztowy: 09-410
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 210240,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2024-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |