Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych oraz odbiór tablic wycofanych z użytku

Powiat Lęborski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00011352
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00011352/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-08 09:10
Lokalizacja
Lębork, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-178534d8-f252-407a-9242-a19ef6d892b9
Identyfikator
8411609072
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Drobne artykuły metalowe

Wykonawcy

1 przyznane

BOGUSŁAW BĄKSłupsk, PL · lot 0
263 336,24 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00011352 z dnia 2026-01-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych oraz odbiór tablic wycofanych z użytku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lęborski

1.3.) Oddział zamawiającego: STAROSTWO POWIATOWE W LĘBORKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979648

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: CZOŁGISTÓW 5

1.5.2.) Miejscowość: Lębork

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@starostwolebork.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-lebork.com/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1229782

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych oraz odbiór tablic wycofanych z użytku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-178534d8-f252-407a-9242-a19ef6d892b9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00011352

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037287/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych oraz odbiór tablic wycofanych z użytku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00577188

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: K.272.1.20.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 233442,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sukcesywna dostawa tablic rejestracyjnych dla pojazdów rejestrowanych w Powiecie Lęborskim oraz odbiór i złomowanie tablic wycofanych z użytku. Parametry techniczne tablic muszą być zgodne z wymogami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 8 listopada 2024 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów, wymagań dla tablic rejestracyjnych oraz wzorów innych dokumentów związanych z rejestracją pojazdów (Dz.U. z 2024 r., poz. 1709 z późn. zm.) oraz Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12 marca 2019 r. w sprawie warunków produkcji i sposobu dystrybucji profesjonalnych tablic rejestracyjnych i znaków legalizacyjnych oraz trybu legalizacji profesjonalnych tablic rejestracyjnych (Dz. U. z 2019 r., poz. 547 z późn. zm.). W przypadku zmiany w/w przepisów Wykonawca zobowiązany będzie realizować zamówienie zgodnie z przepisami obowiązującymi na dzień złożenia zamówienia przez Zamawiającego. Tablice winny być dostarczane w opakowaniach z przekładkami zabezpieczającymi przed zniszczeniem w czasie ich transportu i magazynowania.
2. Wykaz rodzajowy i ilościowy zamawianych tablic rejestracyjnych:
a) tablice rejestracyjne samochodowe (zwyczajne, tymczasowe, indywidualne i zabytkowe – jedno- i dwurzędowe, zmniejszone, zmniejszone zabytkowe, profesjonalne, do poj. elektrycznych i napędzanych wodorem) – 9 031 szt.
b) tablice rejestracyjne motocyklowe (zwyczajne, tymczasowe, indywidualne, zabytkowe, do poj. elektrycznych i napędzanych wodorem) – 633 szt.
c) tablice rejestracyjne motorowerowe (zwyczajne, tymczasowe, zabytkowe, do poj. elektrycznych i napędzanych wodorem) – 336 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44316400-2 - Drobne artykuły metalowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 263100 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 263336,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 263336,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALKO Zakład Produkcyjno Usługowy Bogusław Bąk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770562575

7.3.4) Miejscowość: Słupsk

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 263336,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-01-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi