Pełnienie nadzoru nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w ramach projektu pn.: „Adaptacja do zmian klimatu – rozwój zielono-błękitnej infrastruktury w Kaliszu” w podziale na 6 Części

MIASTO KALISZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00011893
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00011893/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-08 10:06
Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f569719b-1d1a-45d2-b63c-72b65dac2775
Identyfikator
6180015933
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Nadzór nad robotami budowlanymiUsługi nadzoru budowlanegoUsługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00011893 z dnia 2026-01-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Pełnienie nadzoru nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w ramach projektu pn.: „Adaptacja do zmian klimatu – rozwój zielono-błękitnej infrastruktury w Kaliszu” w podziale na 6 Części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KALISZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855877

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główny Rynek 20

1.5.2.) Miejscowość: Kalisz

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wrmi@um.kalisz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.kalisz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miastokalisz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Pełnienie nadzoru nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w ramach projektu pn.: „Adaptacja do zmian klimatu – rozwój zielono-błękitnej infrastruktury w Kaliszu” w podziale na 6 Części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f569719b-1d1a-45d2-b63c-72b65dac2775

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00011893

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039074/40/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.17 Pełnienie nadzoru nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w ramach projektu pn.:"Adaptacja do zmian klimatu - rozwój zielono-błękitnej infrastruktury w Kaliszu" w podziale na 6 części.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Usługi realizowane są w ramach projektu pn. „Adaptacja do zmian klimatu - rozwój zielono-błękitnej infrastruktury w Kaliszu", który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00592402

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRM.2711.40.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 34232,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie nadzoru w zakresie 3 specjalności nad robotami budowlanymi wykonywanymi w ramach zadania pn.: „Zagospodarowanie terenu zieleni w rejonie skrzyżowania ul. Górnośląskiej i Serbinowskiej”:
- konstrukcyjno-budowlanej, nakład: 15 r-g;
- instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń wodociągowych, nakład: 10 r-g;
- prac z zakresu zieleni, nakład: 15 r-g

4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska

4.5.5.) Wartość części: 4748,10 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie nadzoru w zakresie 3 specjalności nad robotami budowlanymi wykonywanymi w ramach zadania pn.: „Rozszczelnienie nawierzchni, wykonanie ogrodu deszczowego, wprowadzenie zieleni ulicznej wraz z nawodnieniem przy posesji ul. Górnośląskiej 37”:
- konstrukcyjno-budowlanej, nakład: 20 r-g;
- instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych, nakład: 20 r-g;
- prac z zakresu zieleni, nakład: 15 r-g;

4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska

4.5.5.) Wartość części: 8005,61 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie nadzoru w zakresie 2 specjalności nad robotami budowlanymi wykonywanymi w ramach zadania pn.: „Zagospodarowanie terenu przy skrzyżowaniu ul. Górnośląskiej z ul. Polną”:
- konstrukcyjno-budowlanej, nakład: 15 r-g;
- prac z zakresu zieleni, nakład: 15 r-g;

4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska

4.5.5.) Wartość części: 4761,91 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie nadzoru w zakresie 3 specjalności nad robotami budowlanymi wykonywanymi w ramach zadania pn.: „Rozszczelnienie nawierzchni, wprowadzenie zieleni ulicznej wraz z nawodnieniem na skrzyżowaniu
ul. Górnośląskiej z ul. Staszica”:
- konstrukcyjno-budowlanej, nakład: 15 r-g;
- instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń wodociągowych, nakład: 15 r-g;
- prac z zakresu zieleni, nakład: 15 r-g;

4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska

4.5.5.) Wartość części: 2332,58 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie nadzoru w zakresie 3 specjalności nad robotami budowlanymi wykonywanymi w ramach zadania pn.: „Zagospodarowanie terenu zieleni w rejonie skrzyżowania ul. Górnośląskiej i Cmentarnej”:
- konstrukcyjno-budowlanej, nakład: 10 r-g;
- instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych, nakład: 15 r-g;
- prac z zakresu zieleni, nakład: 20 r-g;

4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska

4.5.5.) Wartość części: 7178,16 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie nadzoru w zakresie 3 specjalności nad robotami budowlanymi wykonywanymi w ramach zadania pn.: „Wprowadzenie zieleni urządzonej na skrzyżowaniu Al. Wolności z ul. Sukienniczą”:
- konstrukcyjno-budowlanej, nakład: 15 r-g;
- instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych, nakład: 15 r-g;
- prac z zakresu zieleni, nakład: 15 r-g.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska

4.5.5.) Wartość części: 7206,03 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy, ponieważ cena najkorzystniejszej (i jedynej) oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22078,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22078,50 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy, ponieważ cena najkorzystniejszej (i jedynej) oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30627,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30627,00 PLN

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy, ponieważ cena najkorzystniejszej (i jedynej) oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16420,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16420,50 PLN

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy, ponieważ cena najkorzystniejszej (i jedynej) oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24907,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24907,50 PLN

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy, ponieważ cena najkorzystniejszej (i jedynej) oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24600,00 PLN

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy, ponieważ cena najkorzystniejszej (i jedynej) oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24907,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24907,50 PLN

2026-01-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi