Zakup oprogramowania i systemów wraz z ich wdrożeniem w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Zwiększenie bezpieczeństwa infrastruktury systemu informatycznego Urzędu Miasta Ustroń

Miasto Ustroń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00011918
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00011918/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-08 10:08
Lokalizacja
Ustroń, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e605c6cb-8980-4c40-ba04-298017db0740
Identyfikator
5482407434
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatycznePakiety oprogramowania zapewniające zgodnośćPakiety oprogramowania dla sieci, internetu i intranetuPakiety oprogramowania dla sieciPakiety oprogramowania dla wzajemnej współpracy platformPakiety oprogramowania do rozszerzania systemu operacyjnegoPakiety oprogramowania do sieciowego systemu operacyjnegoPakiety oprogramowania do różnych operacji sieciowychPakiety oprogramowania do serwera sieci WWWPakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwaniaPakiety oprogramowania zabezpieczającegoPakiety oprogramowania użytkowego ogólnegoPakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartościąSystemy i serwery informacyjneSystemy informacyjneSerwerySerwery siecioweSerwery komputeroweSerwery plikówRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

Wykonawcy

1 przyznane

ITBIOTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMikołów, PL · lot 0
431 245,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00011918 z dnia 2026-01-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup oprogramowania i systemów wraz z ich wdrożeniem w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Zwiększenie bezpieczeństwa infrastruktury systemu informatycznego Urzędu Miasta Ustroń

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Ustroń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182344

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Ustroń

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-450

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: +48338579300

1.5.8.) Numer faksu: +48338579330

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@ustron.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ustron.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e605c6cb-8980-4c40-ba04-298017db0740

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup oprogramowania i systemów wraz z ich wdrożeniem w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Zwiększenie bezpieczeństwa infrastruktury systemu informatycznego Urzędu Miasta Ustroń

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e605c6cb-8980-4c40-ba04-298017db0740

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00011918

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034061/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zapewnienie monitorowania infrastruktury i centralnego systemu logów poprzez zakup i wdrożenie systemu SIEM wraz z infrastukturą sprzetową

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Funduszy Europejskich Na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00567678

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.39.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 542361,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania i systemów wraz z ich wdrożeniem w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Zwiększenie bezpieczeństwa infrastruktury systemu informatycznego Urzędu Miasta Ustroń” współfinansowanego z Unii Europejskiej ze środków Funduszy Europejskich Na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa,
w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”.
Zakres zamówienia obejmuje:
1) zakup oprogramowania systemowego zwanego SSO wraz z licencjami dostępowymi:
a) 4 sztuki oprogramowania systemowego SSO rodzaju datacenter, zgodnego z aktualną ofertą producenta i wspieranego technicznie w dniu dostawy,
b) 150 sztuk licencji dostępowych Client Access License przeznaczonych dla użytkowników końcowych,
2) zakup i wdrożenie systemu SIEM wraz z infrastrukturą sprzętową,
3) zakup i wdrożenie systemu backupu danych serwerów i stacji roboczych Urzędu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48170000-0 - Pakiety oprogramowania zapewniające zgodność

48200000-0 - Pakiety oprogramowania dla sieci, internetu i intranetu

48210000-3 - Pakiety oprogramowania dla sieci

48211000-0 - Pakiety oprogramowania dla wzajemnej współpracy platform

48213000-4 - Pakiety oprogramowania do rozszerzania systemu operacyjnego

48214000-1 - Pakiety oprogramowania do sieciowego systemu operacyjnego

48219000-6 - Pakiety oprogramowania do różnych operacji sieciowych

48222000-0 - Pakiety oprogramowania do serwera sieci WWW

48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania

48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

48771000-3 - Pakiety oprogramowania użytkowego ogólnego

48780000-9 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartością

48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne

48810000-9 - Systemy informacyjne

48820000-2 - Serwery

48821000-9 - Serwery sieciowe

48822000-6 - Serwery komputerowe

48823000-3 - Serwery plików

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 431245,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 431245,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 431245,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ITBiotic Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9542825687

7.3.3) Ulica: Żwirki i Wigury 65A/110A

7.3.4) Miejscowość: Mikołów

7.3.5) Kod pocztowy: 43-190

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 431245,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji zamówienia kształtuje się następująco:
1) Zakup oprogramowania systemowego zwanego SSO wraz z licencjami dostępowymi oraz wdrożenie kompletnego rozwiązania backupowego - do 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
2) Zakup i wdrożenie systemu SIEM wraz z infrastrukturą sprzętową - do 45 dni
kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
2026-01-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy