Realizacja konsultacji psychodietetycznych dla uczestników projektu pn. Skoordynowane wsparcie pre i post adopcyjne.
Śląski Ośrodek Adopcyjny w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00494782
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00494782/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-11 13:01
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-18e63ba7-f31a-4559-935c-1f373aea6e61
- Identyfikator
- 9542770064
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00494782 z dnia 2024-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja konsultacji psychodietetycznych dla uczestników projektu pn. Skoordynowane wsparcie pre i post adopcyjne.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Śląski Ośrodek Adopcyjny w Katowicach
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Administracji i Kontroli
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 386274103
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Graniczna 29
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-017
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 501362322
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@soa-katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: soa-katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/9664881.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Realizacja zadań przewidzianych dla osrodka adopcyjnego ustawą o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja konsultacji psychodietetycznych dla uczestników projektu pn. Skoordynowane wsparcie pre i post adopcyjne.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18e63ba7-f31a-4559-935c-1f373aea6e61
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00494782
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010020/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Świadczenie usługi specjalistycznych konsultacji dla rodziców adopcyjnych uczestniczących w projekcie "Skoordynowane wsparcie pre i post adopcyjne"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie dofinansowane przez Unię Europejską w ramach projektu pod nazwą Skoordynowane wsparcie pre i post adopcyjne. Sygnatura projektu: FESL.07.08-IZ.01-002B/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457839
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ŚOA.AK.331.3.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 36000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest realizacja 200 konsultacji psychodietetycznych, trwających 50 minut każda, dla rodziców adopcyjnych oraz dzieci zgłoszonych do przysposobienia
i przysposobionych, w tym:
− około 60 konsultacji w 2024 roku,
− około 80 konsultacji w 2025 roku oraz
− około 60 konsultacji w 2026 roku.
2) Grupa docelowa: Uczestnikami konsultacji będą rodzice adopcyjni oraz dzieci zgłoszone do przysposobienia i przysposobione zamieszkujące na terenie województwa śląskiego. Za rekrutację uczestników odpowiada Zamawiający.
3) Cel konsultacji: Celem konsultacji będzie wsparcie rodzin we wdrażaniu zdrowych nawyków żywieniowych oraz zdrowego stylu życia, w tym pomoc dzieciom z nadmierną masą ciała, zaburzeniami odżywiania, wybiórczością pokarmową i innymi trudnościami związanymi m.in. z nieprawidłowym żywieniem bądź nieakceptowaniem swojego ciała. Konsultacje będą służyły również edukowaniu rodziców w zakresie wpływu diety na rozwój dziecka oraz jego funkcjonowanie, ze szczególnymi uwzględnieniem znaczenia diety u dzieci z zaburzeniami metabolicznymi.
4) Miejsce realizacji: konsultacje będą prowadzone w gabinecie zlokalizowanym w odległości nie większej niż 15 km od siedziby Zamawiającego w Katowicach (ul. Graniczna 29, 40-017 Katowice). Gabinet zostanie zapewniony przez Wykonawcę.
UWAGA 1: Odległość pomiędzy wskazanym gabinetem a siedzibą Zamawiającego zostanie ustalona na podstawie Google Maps – najkrótsza trasa przejazdu samochodem.
UWAGA 2: Budynek oraz gabinet, w którym realizowana będą konsultacje muszą spełniać co najmniej minimalne wymagania służące zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, zgodnie z ustawą z dnia 19.07.2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (tj. Dz. U z 2022 r., poz. 2240 z późn. zmianami).
5) Dodatkowe informacje:
− Konsultacje psychodietetyczne będą się odbywać od poniedziałku do soboty, w godzinach od 8:00 do 20:00, w terminach ustalonych pomiędzy Wykonawcą a rodzicami adopcyjnymi/opiekunami dzieci korzystających ze wsparcia.
− W zależności od potrzeb i preferencji uczestników konsultacje mogą być prowadzone również w formie on-line. Wykonawca zapewni platformę do realizacji konsultacji on-line.
− Konsultacje w zależności od potrzeb mogą być prowadzone w formie indywidualnych i grupowych spotkań dla rodzin, jak również obejmować spotkania z dziećmi.
− Minimalna wartość zamówienia będzie stanowiła 40% maksymalnej wartości zamówienia podstawowego (bez prawa opcji). Wykonawca nie będzie wnosił żadnych roszczeń z tytułu realizacji zamówienia w mniejszym niż maksymalny przewidywany wymiar.
6) Do zadań Wykonawcy w szczególności będą należeć:
− Przeprowadzenie konsultacji psychodietetycznych;
− Zapewnienie gabinetu do realizacji konsultacji psychodietetycznych, zlokalizowanego w odległości nie większej niż 15 km od siedziby Zamawiającego w Katowicach (ul. Graniczna 29, 40-017 Katowice);
− Dojazd na miejsce realizacji konsultacji psychodietetycznych;
− Zapewnienie wszystkich ewentualnych narzędzi i pomocy dydaktycznych niezbędnych do przeprowadzenia konsultacji psychodietetycznych;
− Zapewnienie platformy do realizacji konsultacji dla rodziców prowadzonych w formie on-line;
− Ustalanie terminów spotkań z uczestnikami konsultacji oraz przekazywanie Zamawiającemu ich harmonogramu z minimum 5-dniowym wyprzedzeniem.
UWAGA: Po uruchomieniu przez Zamawiającego Platformy wspomagającej realizację wsparcia diagnostycznego, terapeutycznego i edukacyjnego (planowane na II połowę 2024 roku) Wykonawca zobowiązany będzie do prowadzenia na utworzonym i udostępnionym mu koncie harmonogramów i grafików spotkań, które będzie aktualizował na bieżąco;
− Przygotowanie, na podstawie wzorów przekazanych przez Zamawiającego, dokumentacji z realizacji działań w ramach projektu pn. „Skoordynowane wsparcie pre i post adopcyjne”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie oferty złożone w postępowaniu podlegają odrzuceniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |