Organizacja letnich i zimowych półkolonii dla ok 22 dzieci i młodzieży przebywającej w pieczy zastępczej w ramach projektu pn. „Wsparcie rodzin oraz pieczy zastępczej w powiecie sandomierskim”

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W SANDOMIERZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00012578
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00012578/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-08 11:05
Lokalizacja
Sandomierz, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f1c6d027-3df4-4881-905c-3fb12cb9672e
Identyfikator
8641646651
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie obozowisk dla dzieciUsługi opieki dziennej nad dziećmiUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

Wykonawcy

1 przyznane

BIZNESOWE CENTRUM INNOWACJI SPOŁECZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSandomierz, PL · lot 0
206 639,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00012578 z dnia 2026-01-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja letnich i zimowych półkolonii dla ok 22 dzieci i młodzieży przebywającej w pieczy zastępczej w ramach projektu pn. „Wsparcie rodzin oraz pieczy zastępczej w powiecie sandomierskim”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W SANDOMIERZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291109458

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 34

1.5.2.) Miejscowość: Sandomierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-600

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcprsandomierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.pcprsandomierz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f1c6d027-3df4-4881-905c-3fb12cb9672e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja letnich i zimowych półkolonii dla ok 22 dzieci i młodzieży przebywającej w pieczy zastępczej w ramach projektu pn. „Wsparcie rodzin oraz pieczy zastępczej w powiecie sandomierskim”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1c6d027-3df4-4881-905c-3fb12cb9672e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00012578

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00124744/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Organizacja wyjazdów - opieka wytchnieniowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Wsparcie rodzin oraz pieczy zastępczej w powiecie sandomierskim” realizowanego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00564216

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OK.260.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 217615,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja 2 turnusów półkolonii letnich (po 20 dni każdy turnus) w 2026r. oraz 1 turnus półkolonii zimowych (10- dniowych) w 2026r. dla ok. 22 dzieci i młodzieży przebywających w pieczy zastępczej z dowozem. Celem półkolonii jest kształtowanie współżycia w grupie oraz odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych, propagowanie wartości profilaktycznych, promowanie zdrowego stylu życia, zdrowego żywienia, poznanie najbliższej okolicy „Moja mała Ojczyzna”, „Poznaj swój powiat i okolice”, rozwijanie sposobów ekspresji uczuć i emocji, stymulowanie rozwoju umysłowego i fizycznego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55243000-5 - Usługi w zakresie obozowisk dla dzieci

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312110-3 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206639,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 474376,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 206639,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biznesowe Centrum Innowacji Społecznej sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8641968679

7.3.4) Miejscowość: Sandomierz

7.3.5) Kod pocztowy: 27-600

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 206639,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31
2026-01-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi