Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej oraz realizację robót budowlanych dla zadania pn. „Budowa tras rowerowych do uprawiania sportów ekstremalnych oraz betonowego toru typu pumptrack”
GMINA MIEJSKA ŻORY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00012787
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00012787/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-01-08 11:26
- Lokalizacja
- Żory, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-58927672-d985-46fd-be53-3f4ac5cd10c8
- Identyfikator
- 6511706371
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00012787 z dnia 2026-01-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej oraz realizację robót budowlanych dla zadania pn. „Budowa tras rowerowych do uprawiania sportów ekstremalnych oraz betonowego toru typu pumptrack”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA ŻORY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255542
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 25
1.5.2.) Miejscowość: Żory
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-240
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.zory.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zory.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zory.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej oraz realizację robót budowlanych dla zadania pn. „Budowa tras rowerowych do uprawiania sportów ekstremalnych oraz betonowego toru typu pumptrack”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58927672-d985-46fd-be53-3f4ac5cd10c8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00012787
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042923/27/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Budowa tras rowerowych do uprawiania sportów ekstremalnych i wybudowanie betonowego pumptracka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00577733
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP. 2371.6.30.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
• Opracowanie kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowej, wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych decyzji administracyjnych.
• Budowa czterech kompletnych tras rowerowych typu dirt/slopestyle, zróżnicowanych pod względem poziomu trudności, przeznaczonych do uprawiania sportów ekstremalnych.
• Wykonanie toru typu pumptrack o nawierzchni z betonu asfaltowego.
• Montaż wielopoziomowej platformy startowej w technologii drewnianej, stanowiącej punkt rozpoczęcia tras rowerowych.
• Instalacja elementów małej architektury, obejmującą: 4 ławki, 2 kosze na odpady, 6 stojaków rowerowych oraz 1 tablicę z regulaminem użytkowania.
• Realizacja niezbędnej infrastruktury technicznej, w tym wykonanie podbudów, systemu odwodnienia, umocnień oraz utwardzeń terenu.
• Brak planowanych nowych nasadzeń drzew i krzewów. Przewiduje się odtworzenie istniejącego trawnika oraz założenie trawnika na skarpach torów rowerowych.
• Szacunkowa powierzchnia kompleksu wynosi około 3200m². Ostateczna powierzchnia zostanie określona na etapie opracowania dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71510000-6 - Usługi badania terenu
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1248450,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1986450,00 PLN
| 2026-01-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |