Usług aktualizacji, modyfikacji oraz bieżącej opieki serwisowej dla eksploatowanego w PANS w Chełmie systemu ERP TETA

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00012853
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00012853/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-08 11:32
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f9006933-0de3-4053-84b7-2141c146f372
Identyfikator
5632077608
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowaniaUsługi doradcze w zakresie integracji oprogramowaniaUsługi w zakresie wsparcia systemuUsługi pomocnicze w zakresie oprogramowania

Wykonawcy

1 przyznane

OPTEAM SPÓŁKA AKCYJNAJasionka, PL · lot 0
723 970,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00012853 z dnia 2026-01-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usług aktualizacji, modyfikacji oraz bieżącej opieki serwisowej dla eksploatowanego w PANS w Chełmie systemu ERP TETA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110607010

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pocztowa 54

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 82 564 04 56

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mnowicka@panschelm.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://panschelm.ezamawiajacy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://panschelm.ezamawiajacy.pl/pn/PANSCHELM/demand/255194/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usług aktualizacji, modyfikacji oraz bieżącej opieki serwisowej dla eksploatowanego w PANS w Chełmie systemu ERP TETA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9006933-0de3-4053-84b7-2141c146f372

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00012853

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00601606

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: K-ZP.261.186.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usług aktualizacji, modyfikacji oraz bieżącej opieki serwisowej dla eksploatowanego w PANS w Chełmie systemu ERP TETA
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług aktualizacji, modyfikacji oraz bieżącej opieki serwisowej dla eksploatowanego u Zamawiającego systemu ERP TETA, obejmującego w szczególności system TETA EDU, system TETA ME (Portal Pracowniczy), środowisko bazodanowe wykorzystywane przez System. W ramach realizacji przedmiotu umowy Wykonawca zapewnia integrację systemu ERP Teta z systemami zewnętrznymi wykorzystywanymi przez Zamawiającego.
2. System ERP TETA jest użytkowany przez Zamawiającego na podstawie posiadanych licencji. Zamawiający wykorzystuje obecnie 15 licencji jednoczesnych TETA EDU oraz 550 licencji TETA ME. Wykonawca oświadcza, że znany jest mu zakres licencji udzielonej Zamawiającemu na system ERP TETA przez dostawcę systemu. Zakres udzielonych licencji umożliwia realizację niniejszej umowy.
3. Usługi świadczone będą przez Wykonawcę w trybie zdalnym i/lub w siedzibie Zamawiającego, w zależności od potrzeb i uzgodnień Stron.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do niniejszej SWZ, a zamówienie realizowane będzie na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72200000-7 - Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72227000-2 - Usługi doradcze w zakresie integracji oprogramowania

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

72261000-2 - Usługi pomocnicze w zakresie oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 723970,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 723970,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 723970,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OPTEAM S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130334531

7.3.4) Miejscowość: Tajęcina

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 723970,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-01-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi