Remonty nawierzchni bitumicznych na terenach Gminy Miasto Lębork

Gmina Miasto Lębork

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00013059
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00013059/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-01-08 11:50
Lokalizacja
Lębork, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-70cc08c7-951a-4c28-b0bc-0a153087b7e8
Identyfikator
8411622090
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie nawierzchni ulic

Wykonawcy

1 przyznane

POL-DRÓG PÓŁNOC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiła, PL · lot 0
189 019,02 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00013059 z dnia 2026-01-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty nawierzchni bitumicznych na terenach Gminy Miasto Lębork

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Lębork

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979737

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Armii Krajowej 14

1.5.2.) Miejscowość: Lębork

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wim@um.lebork.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lebork.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty nawierzchni bitumicznych na terenach Gminy Miasto Lębork

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70cc08c7-951a-4c28-b0bc-0a153087b7e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00013059

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie powtórzone udzielone dotychczasowemu Wykonawcy zamówienia podstawowego objętego umową nr WIM.272.Z.7.2025.MJ z dnia z dnia 25.03.2025 r. (ogłoszenie o zamówieniu 2025/BZP 00106746/01 z dnia 17 lutego 2025
wyłonionego w wyniku przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Możliwość udzielenia zamówień powtórzonych została przewidziana w dziale XVII pkt. 7 SIWZ dla zamówienia podstawowego oraz w wycenie wartości zamówienia.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIM.271.Z.39.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 189019,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót brukarskich na terenach Gminy Miasto Lębork szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis usług objętych zamówieniem oraz ich szacunkowe ilości zostały zawarte w opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189019,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189019,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189019,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POL-DRÓG PÓŁNOC SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5840202978

7.3.3) Ulica: WAWELSKA 106

7.3.4) Miejscowość: PIŁA

7.3.5) Kod pocztowy: 64-920

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189019,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-30
2026-01-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane