Bieżące utrzymanie rowów i kanałów na terenie miasta Stargard w latach 2026-2027
Gmina Miasto Stargard
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00014284
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00014284/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-01-08 13:48
- Lokalizacja
- Stargard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ea69ed9f-a036-4404-a273-2bc641b8e5b5
- Identyfikator
- 8542228873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00014284 z dnia 2026-01-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Bieżące utrzymanie rowów i kanałów na terenie miasta Stargard w latach 2026-2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Stargard
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685734
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Hetmana Stefana Czarnieckiego 17
1.5.2.) Miejscowość: Stargard
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um.stargard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.stargard.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12340561.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżące utrzymanie rowów i kanałów na terenie miasta Stargard w latach 2026-20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea69ed9f-a036-4404-a273-2bc641b8e5b5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00014284
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037087/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Utrzymanie kanałów i rowów na terenie miasta Stargard w latach 2026 - 2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00590278
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.271.49.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Utrzymanie kanałów i rowów melioracyjnych na terenie miasta Stargardu w latach 2024-2025, w zakresie robót konserwacyjnych i naprawczych:
1) wykaz rowów i kanałów podlegających utrzymaniu, ich orientacyjne parametry oraz zakres wymaganych zabiegów utrzymaniowych określa załącznik nr 1a do SWZ (wycena ofertowa);
2) konserwacja rowów i kanałów wykonywana będzie dwa razy w każdym roku kalendarzowym (I konserwacja w terminie maj – czerwiec, II konserwacja w terminie sierpień – wrzesień);
3) zakres zabiegów konserwacyjnych, zasady bieżącego utrzymania rowów melioracyjnych określa wzór umowy (załącznik nr 6 SWZ),
Orientacyjne wielkości ilustrujące skalę zamówienia:
1) łączna długość rowów melioracyjnych przewidzianych do konserwacji wynosi około 15,55 km,
2) średnia szerokość dna kanału lub rowu - 1,10 m; średnia głębokość kanału lub rowu - 1,50 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90470000-2 - Usługi czyszczenia kanałów ściekowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 294216 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1367760 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 294216 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MELIOR Kasjan Nowak
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Usługowy Zakład Robót Melioracyjnych Jan Nowak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8542337556
7.3.3) Ulica: ul. Warzywna 18 A
7.3.4) Miejscowość: Stargard
7.3.5) Kod pocztowy: 73-110
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 294216 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-12-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający nie żądał w ofercie informacji o zakresie ewentualnego podwykonawstwa, dlatego nie ma wiedzy czywykonawca zamierza powierzyć część zamówienia podwykonawcom. Nie mając innej możliwości na pytanie w sekcji 7.4.)
"Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom" zaznaczono NIE.
| 2026-01-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |