Dostawę samochodów osobowych na potrzeby Ambasady RP w Lizbonie Część 1: Dostawa samochodu reprezentacyjnego, Część 2: Dostawa samochodu na potrzeby administracyjne

Ambasada RP w Lizbonie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00015005
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00015005/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-08 14:53
Lokalizacja
Lizbona, PT
Kraj zamawiającego
PT
ID przetargu
ocds-148610-369239e9-1937-4d53-9693-26338d3d80d2
Identyfikator
900232617
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Wykonawcy

2 przyznane

Carclasse – Comercio de Automoveis S.A.Braga, PT · lot 0
53 075,78 PLN
Carclasse-Comercio de Automoveis, S.A.Braga, PT · lot 1
53 302,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00015005 z dnia 2026-01-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawę samochodów osobowych na potrzeby Ambasady RP w Lizbonie Część 1: Dostawa samochodu reprezentacyjnego,
Część 2: Dostawa samochodu na potrzeby administracyjne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Lizbonie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 900232617

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Avenida das Descobertas 2

1.5.2.) Miejscowość: Lizbona

1.5.3.) Kod pocztowy: 1400-092

1.5.5.) Kraj: Portugalia

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PT170 - Área Metropolitana de Lisboa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lizbona.amb.sekretariat@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/portugalia/ambasada

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawę samochodów osobowych na potrzeby Ambasady RP w Lizbonie Część 1: Dostawa samochodu reprezentacyjnego,
Część 2: Dostawa samochodu na potrzeby administracyjne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-369239e9-1937-4d53-9693-26338d3d80d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00015005

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00118982/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa samochodów osobowych na potrzeby Ambasady RP w Lizbonie w podziale na części: 1. Dostawa samochodu reprezentacyjnego. 2. Dostawa samochodu do realizacji zadań administracyjnych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

zamawiającym jest placówka zagraniczna

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: znak: AMB.LIZB.260.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 92564,79 EUR

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa samochodu reprezentacyjnego na potrzeby Ambasady RP w Lizbonie znak sprawy

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.5.) Wartość części: 51352,01 EUR

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa samochodu do realizacji zadań administracyjnych Ambasady RP w Lizbonie,

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.5.) Wartość części: 49300,40 EUR

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Carclasse – Comercio de Automoveis S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 503048852

7.3.3) Ulica: Av. Barros e Soares 130

7.3.4) Miejscowość: Braga

7.3.5) Kod pocztowy: 4715-214

7.3.7.) Kraj: Portugalia

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 53075,78 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Carclasse-Comercio de Automoveis, S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5033048852

7.3.3) Ulica: Av. Barros e Soares 130

7.3.4) Miejscowość: Braga

7.3.5) Kod pocztowy: 4715-214

7.3.7.) Kraj: Portugalia

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 53302,04 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni

2026-01-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy