Sukcesywna dostawa wyrobów cukierniczych do jednostek oświatowych zarządzanych przez Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach.
Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00015018
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00015018/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-08 14:55
- Lokalizacja
- Łomianki Dolne, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a2280295-2473-42c5-bf9a-86ca54c7f7a2
- Identyfikator
- 1181712732
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00015018 z dnia 2026-01-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa wyrobów cukierniczych do jednostek oświatowych zarządzanych przez Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015633558
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Staszica 2
1.5.2.) Miejscowość: Łomianki Dolne
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@icds.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.icds.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/icds_lomianki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa wyrobów cukierniczych do jednostek oświatowych zarządzanych przez Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2280295-2473-42c5-bf9a-86ca54c7f7a2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00015018
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00049641/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Sukcesywna dostawa wyrobów cukierniczych do jednostek zarządzanych przez Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00613619
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.26.18.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów cukierniczych do:
1) stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomiankach ul. Warszawska 73
2) stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomian15kach ul. Partyzantów 31
3) kuchni przedszkolnej Przedszkola Samorządowego w Łomiankach ul. Szpitalna 1
4) kuchni przedszkolnej Przedszkola w Dziekanowie Leśnym ul. Konopnicka 65
5) kuchni przedszkolnej Przedszkola w Dziekanowie Leśnym ul. Akinsa 8
6) kuchni przedszkolnej w Dąbrowie ul. Piaskowa 30
7) kuchni przedszkolnej w Dąbrowie ul. Kolejowa 51
2. Szczegółową ilości oraz opis przedmiotu zamówienia przedstawia załącznik nr 4 do SWZ.
3. Zamawiający informuje, że ilości towarów określone w załącznikach nr 4 do SWZ mają charakter szacunkowy i mogą ulec zmianie w zakresie i w okolicznościach opisanych we wzorze umowy przedstawionym w załączniku nr 3 do SWZ. Wykonawca nie ma prawa do roszczeń odszkodowawczych z tytułu nie zrealizowania całości przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15812000-3 - Wyroby ciastkarskie i ciasta
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.| 2026-01-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |