Organizacja wyjazdu rozwojowego z elementami terapii dla dzieci i młodzieży
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00495038
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00495038/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-11 13:49
- Lokalizacja
- Działdowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-863f3027-8868-4c32-8a15-3a28d4421469
- Identyfikator
- 5711522681
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00495038 z dnia 2024-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja wyjazdu rozwojowego z elementami terapii dla dzieci i młodzieży
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510899767
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: LIDZBARSKA 31
1.5.2.) Miejscowość: Działdowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 23 698 01 30
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcprdzialdowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pcpr-dzialdowo.bip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-863f3027-8868-4c32-8a15-3a28d44214691.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc Społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja wyjazdu rozwojowego z elementami terapii dla dzieci i młodzieży2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-863f3027-8868-4c32-8a15-3a28d4421469
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00495038
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00408052/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Organizacja wyjazdu rozwojowego z elementami terapii dla dzieci i młodzieży
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt jest realizowany na podstawie zawartej umowy o dofinansowanie projektu „Przyszłość w rodzinie” nr umowy FEWM.09.09-IŻ.00-0009/23-00 w ramach Priorytetu 9 Włączenie i integracja EFS+ programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408703
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CP.242.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia dotyczy kompleksowej organizacji 2 jednodniowych wycieczek rozwojowych z elementami terapii dla dzieci i młodzieży w miesiącu lipiec 2024r. Wyjazdy mają mieć charakter ogólnorozwojowy i edukacyjny. Wyjazdy rozwojowe uwzględniają udział uczestników w jednodniowych wyjazdach zawierających m.in. udział w zajęciach terapeutycznych typu: arteterapii i jej rodzajów, muzykoterapii, relaksacji czy kulturoterapii adekwatnie do potrzeb danej grupy uczestników.
Usługa obejmuje:
- zapewnienie transportu w dwie strony (tam i z powrotem) oraz wszelkie opłaty drogowe i/lub parkingowe,
- ubezpieczenie NNW,
- wyżywienie: drugie śniadanie, 2-daniowy obiad, kolacja,
- kierownika /pilota wyjazdu rozwojowego,
- bilety wstępu na wszelkie atrakcje oraz zajęcia.
Pełny opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 7 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli Wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.Pełna treść uzasadnienia została zamieszczona w Zawiadomieniu o unieważnieniu postępowania z dnia 06.09.2024r., które zostało przesłane do wykonawców biorących udział w niniejszym postepowaniu oraz opublikowane na stronie prowadzonego postępowania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19924,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19924,00 PLN
| 2024-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |