Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy min. 50 KW
Gmina Banie Mazurskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00016030
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00016030/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-09 08:42
- Lokalizacja
- Banie Mazurskie, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7540ab02-2768-4e25-ba0a-d75220f3e8d7
- Identyfikator
- 8471612215
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednostki prądotwórcze
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00016030 z dnia 2026-01-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy min. 50 KW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Banie Mazurskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671188
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Konopnickiej 26
1.5.2.) Miejscowość: Banie Mazurskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-520
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 876157178
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.abramowicz@gminabaniemazurskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminabaniemazurskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminabaniemazurskie.ezamawiajacy.pl/pn/gminabaniemazurskie/demand/252118/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy min. 50 KW2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7540ab02-2768-4e25-ba0a-d75220f3e8d7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00016030
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036877/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy min. 50 KW
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00571387
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKIŚ.ZP.271.8.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 73983,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy min. 50 KW. Agregat musi być zabudowany na przyczepie dwuosiowej z homologacją drogową. Wymagane minimalne parametry techniczne mobilnego agregatu zawarte zostały w załączniku nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego do upływu terminu składania ofert wyznaczonego przez Zamawiającego tj.: do dnia 10.12.2025 r. do godz. 9.00 nie złożono żadnej oferty.| 2026-01-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |