Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami od studni S1 do S7 w miejscowości Bukowice
Gmina Krośnice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00016264
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00016264/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-01-09 09:13
- Lokalizacja
- Krośnice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-56d89edb-cabd-4df7-9239-3978162dea11
- Identyfikator
- 9161304684
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00016264 z dnia 2026-01-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami od studni S1 do S7
w miejscowości Bukowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krośnice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934704
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sportowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Krośnice
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-320
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kbien@ug.krosnice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.krosnice.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami od studni S1 do S7w miejscowości Bukowice
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56d89edb-cabd-4df7-9239-3978162dea11
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00016264
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00066846/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa brakujących odcinków sieci kanalizacyjnej w miejscowościach Gminy Krośnice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00366197
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Wykonawca spełnia łącznie wszystkie przesłanki, o których mowa art. 214 ust. 1 pkt. 11 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGPOŚiI.271.18.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami od studni S1 do S7
w miejscowości Bukowice:
a) Miejsce realizacji zadania: dz. nr 809/16, 809/17, 809/59 AM 4 obręb Bukowice,
b) Długość: sieć – 111,13 mb; przyłącza – 6,88 mb
c) Średnica: sieć – 200; przyłącza – 160
d) Materiał: sieć – dn200 PVC SN12 lite; przyłącza – dn160 PVC SN12
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w dokumentacji projektowej stanowiącej zaświadczenie o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu pismo-znak: AB.6743.21.26.2026.MO) z dnia 21 maja 2025 roku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakładem Usług Komunalnych w Krośnicach sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9161396864
7.3.4) Miejscowość: Wierzchowice
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98564,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-10| 2026-01-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |