Wymiana kotłów na paliwo stałe wraz z robotami towarzyszącymi w lokalach mieszkalnych położonych na terenie gminy Tczew, woj. pomorskie
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00495110
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00495110/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-11 14:04
- Lokalizacja
- Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4737887c-7730-4c20-8a26-25d573a3f31b
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00495110 z dnia 2024-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana kotłów na paliwo stałe wraz z robotami towarzyszącymi w lokalach mieszkalnych położonych na terenie gminy Tczew, woj. pomorskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańsców Warszawy 28
1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.pruszcz@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.kowr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
państwowa osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarowanie nieruchomościami Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana kotłów na paliwo stałe wraz z robotami towarzyszącymi w lokalach mieszkalnych położonych na terenie gminy Tczew, woj. pomorskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4737887c-7730-4c20-8a26-25d573a3f31b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00495110
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00220534/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Realizacja uchwały nr 310/XXIV/20 SEJMIKU WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO - wymiama kotłów na paliwo stałe poniżej kl. 3, piecokuchni, trzonów kuchennych, piecy kaflowych oraz montaż inst C.O.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00471836
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PRU.WOP.260.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 152643,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlane polegające wymianie kotłów na paliwo stałe, piecokuchni, trzonów kuchennych, piecy kaflowych, montaż instalacji C.O. wraz z robotami towarzyszącymi w lokalu mieszkalnym położonym w miejscowości Dąbrówka Tczewska, ul. Młyńska 9 lok 4, działka nr 73/3 obręb Dąbrówka Tczewska, gm. Tczew.Zakres robót:
a) roboty rozbiórkowe i demontażowe w tym demontaż pieca kaflowego oraz kotła na paliwo stałe,
b) montaż kotła na paliwo stałe posiadającego certyfikaty 5 klasy oraz ekoprojektu,
c) malowanie ścian i sufitów,
d) wymiana stolarki okiennej wraz z pracami towarzyszącymi,
e) naprawa i malowanie sufitów i ścian,
f) inne niezbędne prace towarzyszące.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262690-4 - Remont starych budynków
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
4.5.5.) Wartość części: 57501,25 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlane polegające na wymianie kotłów na paliwo stałe, piecokuchni, trzonów kuchennych, piecy kaflowych, montaż instalacji C.O. wraz z robotami towarzyszącymi w lokalu mieszkalnym położonym w Dąbrówce Tczewskiej, ul. Długa 9 lok 2, działka nr 73/12 obręb Dąbrówka Tczewska, gm. Tczew.Zakres robót:
a) roboty rozbiórkowe i demontażowe w tym demontaż piecokuchni oraz dwóch pieców kaflowych,
b) montaż piecokuchni z płaszczem wodnym posiadającej certyfikaty 5 klasy oraz ekoprojektu, wraz
z wymaganą instalacją centralnego ogrzewania wszystkich pomieszczeń,
c) gruntowanie i malowanie ścian,
d) inne niezbędne prace towarzyszące.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262690-4 - Remont starych budynków
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
4.5.5.) Wartość części: 36586,25 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlane polegające na wymianie kotłów na paliwo stałe, piecokuchni, trzonów kuchennych, piecy kaflowych, montaż instalacji C.O. wraz z robotami towarzyszącymi w następujących lokalach mieszkalnych:1) Waćmierek 7A/1, działka nr 315/16 obręb Swarożyn, gm. Tczew
Zakres robót:
a) demontaż pieca kaflowego,
b) montaż nowego pieca klasy 5 spełniającego wymagania ekoprojektu wraz z oprzyrządowaniem,
c) inne niezbędne prace towarzyszące.
2) Waćmierek 7A/5, działka nr 315/16 obręb Swarożyn, gm. Tczew
Zakres robót:
a) demontaż pieca stalowego,
b) montaż nowego pieca klasy 5 spełniającego wymagania ekoprojektu,
c) inne niezbędne prace towarzyszące,
3) Waćmierek 7B/1, działka nr 315/16 obręb Swarożyn, gm. Tczew
Zakres robót:
a) demontaż pieca stalowego,
b) montaż nowego pieca klasy 5 spełniającego wymagania ekoprojektu wraz z oprzyrządowaniem,
c) inne niezbędne prace towarzyszące.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262690-4 - Remont starych budynków
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
4.5.5.) Wartość części: 58556,24 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie wyznaczonym na składanie ofert tj. do dnia 11 września 2024 r do godz. 11:00 nie została złożona żadna oferta na realizację części 1 przedmiotowego postępowania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie wyznaczonym na składanie ofert tj. do dnia 11 września 2024 r do godz. 11:00 nie została złożona żadna oferta na realizację części 2 przedmiotowego postępowania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie wyznaczonym na składanie ofert tj. do dnia 11 września 2024 r do godz. 11:00 nie została złożona żadna oferta na realizację części 3 przedmiotowego postępowania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |