„Wykonanie otworu poszukiwawczo-rozpoznawczego wód termalnych Włocławek GT-1 w miejscowości Włocławek” w ramach zadania: „Dekarbonizacja systemu ciepłowniczego miasta – etap I”

GMINA MIASTO WŁOCŁAWEK - Urząd Miasta Włocławek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00017074
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00017074/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-01-09 10:48
Lokalizacja
Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d5feac3d-c158-437b-80cb-8208370341fc
Identyfikator
8883031255
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wiertnicze i górniczeRoboty budowlaneUsługi geologiczne, oceanograficzne i hydrologiczneWykonywanie badań

Wykonawcy

1 przyznane

UOS DRILLING SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
22 674 289,86 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00017074 z dnia 2026-01-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie otworu poszukiwawczo-rozpoznawczego wód termalnych Włocławek GT-1 w miejscowości Włocławek” w ramach zadania: „Dekarbonizacja systemu ciepłowniczego miasta – etap I”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO WŁOCŁAWEK - Urząd Miasta Włocławek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866910

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zielony Rynek 11/13

1.5.2.) Miejscowość: Włocławek

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 (54) 414 40 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.wloclawek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wloclawek.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umwloclawek.logintrade.net/zapytania_email,215676,41a0e1a84263f33928735ccb0eee7dc4.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie otworu poszukiwawczo-rozpoznawczego wód termalnych Włocławek GT-1 w miejscowości Włocławek” w ramach zadania: „Dekarbonizacja systemu ciepłowniczego miasta – etap I”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5feac3d-c158-437b-80cb-8208370341fc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00017074

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00065448/22/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Wykonanie otworu poszukiwawczo-rozpoznawczego wód termalnych Włocławek GT-1 w miejscowości Włocławek w ramach zadania: „Dekarbonizacja systemu ciepłowniczego miasta – etap I”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie pn.: „Wykonanie otworu poszukiwawczo-rozpoznawczego wód termalnych Włocławek GT-1 w miejscowości Włocławek w ramach zadania: „Dekarbonizacja systemu ciepłowniczego miasta – etap I” jest dofinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego „Udostępnianie wód termalnych w Polsce”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00545953

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.ZP.271.55.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 17838853,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie otworu poszukiwawczo-rozpoznawczego Włocławek GT-1 w celu ujęcia wód termalnych w miejscowości Włocławek zgodnie z zatwierdzonym projektem robót geologicznych na wykonanie otworu poszukiwawczo – rozpoznawczego wód termalnych Włocławek GT-1 w miejscowości Wło-cławek

4.5.3.) Główny kod CPV: 45255500-4 - Roboty wiertnicze i górnicze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

71351900-2 - Usługi geologiczne, oceanograficzne i hydrologiczne

71355200-3 - Wykonywanie badań

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22674289,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22674289,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22674289,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UOS DRILLING SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142693020

7.3.3) Ulica: Aleje Jerozolimskie 181 B

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-222

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

TRANS-WIERT S.A., ul. Przemysłowa 11, Jasło 2 - Wykonanie placu wiertni wraz z infrastrukturą oraz jego rozbiórka po zakończeniu robót geologicznych wraz z przywróceniem terenu do stanu pierwotnego - 8%
Wykonanie badań geofizycznych w otworze zgodnie z PRG - 5 % - GEOFIZYKA TORUŃ S.A. ul. Chrobrego 50, 87-100 Toruń lub BLWM Sp. z o.o., ul. Kożuchowska 20c 65-364 Zielona Góra
Serwis AKP „mud logging” - 2 % - DRILL-LAB Sp. z o.o. ul. Krośnieńska 7, 65-625 Zielona Góra lub MAXI-GEOLAB Sp. z o.o., ul. Wielkopolna 28, 56-400 Oleśnica
Wycinka i nasadzenie nowych drzew - 1% - Podwykonawca nieznany na etapie składania ofert

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22674289,86 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-01-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane