Modernizacja budynku nr 1 Szkoły Podstawowej nr 1 w Kowarach
GMINA MIEJSKA KOWARY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00495178
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00495178/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-11 14:17
- Lokalizacja
- Kowary, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ba7e72c2-2a3f-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 6110004982
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00495178 z dnia 2024-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku nr 1 Szkoły Podstawowej nr 1 w Kowarach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA KOWARY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821598
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 1 A
1.5.2.) Miejscowość: Kowary
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-530
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 756439225
1.5.8.) Numer faksu: 757613173
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bok@kowary.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kowary.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ba7e72c2-2a3f-11ef-86d2-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku nr 1 Szkoły Podstawowej nr 1 w Kowarach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba7e72c2-2a3f-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00495178
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050691/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja budynku Nr 1 Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kowarach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369557
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRM.271.31.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1835000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Modernizacja budynku nr 1 Szkoły Podstawowej nr 1 w Kowarach.
Zadanie podzielone jest na II etapy tj:
Etap I: Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowych wraz uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę.
Dokumentacja projektowa powinna spełniać wszelkie wymogi ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 682 z późn. zm.) i zawierać:
1) projekt architektoniczno-budowlanego;
2) projekt techniczny - projektowane rozwiązania konstrukcyjne obiektu wraz z wynikami obliczeń statyczno-wytrzymałościowych, projektowane niezbędne rozwiązania techniczne oraz materiałowe, inne niezbędne opracowania projektowe;
3) specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych;
4) kosztorysy z przedmiarem robót;
5) wszelkie inne opracowania niezbędne dla kompletności dokumentacji wynikających
z decyzji i warunków wydanych dla potrzeb dokumentacji, z ustaleń miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, oraz innych przepisów prawa.
Dokumentacja projektowa ma zostać wykonana w następujących ilościach egzemplarzy:
1) Projekt budowlany – 5 egzemplarzy,
2) Projekt techniczny – 3 egzemplarze,
3) Przedmiar robót – 1 egzemplarz.
4) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – 3 egzemplarze.
Do kompletu dokumentacji należy dołączyć płytę CD zawierającą opisy techniczne i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych w sformatowanym pliku tekstowym (nazwa_pliku.doc),
Przedmiar robót w formacie arkusza kalkulacyjnego (nazwa_pliku.xls), wszystkie pliki graficzne dokumentacji (wykonane programem pozwalającym zapisać pliki graficzne z rozszerzeniem nazwa_pliku.dwg). Ponadto wszystkie pliki należy zapisać w pdf.
Etap II: Wykonanie robót budowlanych związanych z przedmiotem zamówienia i oddanie obiektu wraz z decyzją o pozwoleniu na użytkowanie.
Wykonawca zobowiązany jest przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego przedłożyć Harmonogram rzeczowo – finansowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Programie Funkcjonalno – Użytkowym – zwanym dalej PFU (Załącznik nr 11 do SWZ),
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2599100 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2599100 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2599100 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Servermaster Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6112805309
7.3.3) Ulica: Maciejowska 9a
7.3.4) Miejscowość: Jelenia Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 58-506
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Montaż stolarki okiennej i drzwiowej
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2599100 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-09-30| 2024-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |