Budowa dwóch budynków zaplecza szatniowo - sanitarnego w miejscowościach Trójczyce i Kaszyce

GMINA ORŁY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00495187
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00495187/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-11 14:18
Lokalizacja
Orły, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cbdfb3aa-3abd-11ef-880f-0e435a8a43bc
Identyfikator
7952307330
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty sanitarneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00495187 z dnia 2024-09-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dwóch budynków zaplecza szatniowo - sanitarnego
w miejscowościach Trójczyce i Kaszyce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ORŁY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900358

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Przemyska 3

1.5.2.) Miejscowość: Orły

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-716

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@ugorly.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaorly.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminaorly

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa dwóch budynków zaplecza szatniowo - sanitarnego
w miejscowościach Trójczyce i Kaszyce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbdfb3aa-3abd-11ef-880f-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00495187

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00282118/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Budowa zaplecza szatniowo - sanitarnego w miejscowościach Trójczyce i Kaszyce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00399591

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OAF.II.271.1.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

12.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Budowa dwóch budynków zaplecza szatniowo - sanitarnego w
miejscowościach Trójczyce i Kaszyce”.
12.2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 8 (A i B) do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące
realizacji zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45232460-4 - Roboty sanitarne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną złożona przez Wykonawcę Usługi Remontowo Budowlane Krzysztof Kuchta opiewa na kwotę 996 585,00 zł i tym samym przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a której obecnie po analizie finansowej nie może zwiększyć do ceny oferty z najniższą ceną.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 996585,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1052120,00 PLN

2024-09-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane