Dostawy materiałów przeznaczonych do wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych

Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego NIWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00018020
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00018020/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-09 12:14
Lokalizacja
Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b181b452-b15f-4164-8e17-1244313b0744
Identyfikator
6711043248
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczne

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK IWANOWSKIKołobrzeg, PL · lot 0
198 467,66 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00018020 z dnia 2026-01-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy materiałów przeznaczonych do wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego NIWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330392390

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: C. K. Norwida 3

1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 94 355 20 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@niwa.info.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niwa.info.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b181b452-b15f-4164-8e17-1244313b0744

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy materiałów przeznaczonych do wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b181b452-b15f-4164-8e17-1244313b0744

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00018020

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00626026/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Dostawy materiałów przeznaczonych do wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00556227

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: O.271.1.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawy materiałów przeznaczonych do wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych obejmujące następujący asortyment: - płyn do kąpieli borowinowej w zawiesinie 700l, masa Fango opakowanie 20 kg zwierające 10 tabliczek po 2 kg masy 40 kg, plastry borowinowe 40000 szt., rękawy foliowe do drenażu opakowanie 50 szt. 25 opakowań, folia do fango opakowanie
1000 mb 7 opakowań, balsam do masażu 45l, podkład medyczny 7000 szt., mgiełka solankowa opakowanie 1l 10 opakowań, podkład wiskozowy do elektrod P-50 50 szt., podkład wiskozowy do elektrod P-75 40 szt., parafina ciekła opakowanie min. 750 ml 10 opakowań, kurtka oddychająca do masażu uciskowego 200 szt., spodnie oddychające do masażu uciskowego 600 szt., podkład do elektrod podciśnieniowych 30 szt., prześcieradło opakowanie 12 szt. 1 opakowanie, maska medyczna opakowanie 50 szt. 10 opakowań, fartuch niejałowy opakowanie 10 szt. 20 opakowań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1A do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 198467,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 198467,66 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 198467,66 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hurtownia MImir Marek Iwanowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320169843

7.3.3) Ulica: Grodzieńska 8

7.3.4) Miejscowość: Kołobrzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 78-100

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 198467,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa została zawarta na okres 12 miesięcy liczonych od dnia 02.01.2026 r.
2026-01-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy