Remont budynku remizy OSP w Ewuninie w ramach inwestycji: Termomodernizacja budynku remizy OSP w Ewuninie

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W EWUNINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00018960
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00018960/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-01-09 13:36
Lokalizacja
Ewunin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fbcf23e8-6ac7-46ad-984e-3095482f57af
Identyfikator
7151723444
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweIzolacja cieplnaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

IMPULS CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
427 202,33 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00018960 z dnia 2026-01-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku remizy OSP w Ewuninie w ramach inwestycji: Termomodernizacja budynku remizy OSP w Ewuninie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W EWUNINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431257107

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ewunin 27A

1.5.2.) Miejscowość: Ewunin

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-212

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 510 399 869

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.nakielska@wilkolaz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.facebook.com/people/OSP-Ewunin/100070499132471

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fbcf23e8-6ac7-46ad-984e-3095482f57af

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Ochotnicza Straż Pożarna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku remizy OSP w Ewuninie w ramach inwestycji: Termomodernizacja budynku remizy OSP w Ewuninie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbcf23e8-6ac7-46ad-984e-3095482f57af

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00018960

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00174269

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 375000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont budynku remizy OSP w Ewuninie w ramach inwestycji: Termomodernizacja budynku remizy OSP w Ewuninie.
2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach zadania pn. „Termomodernizacja budynku remizy OSP w Ewuninie”, dofinansowanego ze Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z przeznaczeniem na udzielanie dotacji i wspólną realizację Programu Priorytetowego pn. „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych Część 3) Modernizacja energetyczna budynków Ochotniczych Straży Pożarnych”.
3. Zamówienie obejmuje swoim zakresem w szczególności:
1) wymianę pokrycia dachowego,
2) wykonanie izolacji stropu nad parterem,
3) wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
4) roboty na elewacji,
5) wykonanie nowej opaski wokół budynku,
6) roboty malarskie,
7) wymiana istniejących opraw oświetlenia podstawowego, oprawy oświetlenia awaryjnego oraz wyniesienie istniejącego układu pomiaru energii elektrycznej,
8) wykonanie inwentaryzacji instalacji c.o., wodociągowej, kanalizacji sanitarnej oraz gazowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45321000-3 - Izolacja cieplna

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 427202,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 730692,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 427202,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Tak

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Impuls Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 060429191

7.3.3) Ulica: Połabian 52

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-829

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 427202,33 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-09-12
2026-01-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane