Budowa świetlicy w ramach projektu „Świetlica sołecka na plus” w miejscowości Kawęczynek

GMINA WARTA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00495328
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00495328/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-11 14:48
Lokalizacja
Warta, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a51e7445-4315-446c-aed1-942602ce9d21
Identyfikator
8272139526
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneBetonowanieRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00495328 z dnia 2024-09-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa świetlicy w ramach projektu „Świetlica sołecka na plus” w miejscowości Kawęczynek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WARTA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934542

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek im. Władysława Stanisława Reymonta 1

1.5.2.) Miejscowość: Warta

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-290

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gimwarta.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminawarta.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gimwarta.logintrade.net/rejestracja/ustawowe

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa świetlicy w ramach projektu „Świetlica sołecka na plus” w miejscowości Kawęczynek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a51e7445-4315-446c-aed1-942602ce9d21

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00495328

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010318/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Budowa świetlicy w ramach projektu „Świetlica sołecka na plus” w miejscowości Kawęczynek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00468642

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WOA.271.16.2024.Zp

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiot zamówienia: Budowa świetlicy w ramach projektu „Świetlica sołecka na plus” w miejscowości Kawęczynek.
3.2 Przedmiotem zamówienia obejmuje:
3.2.1 Budowę budynku usługowego, kontenerowej świetlicy wiejskiej wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Budynek jako jedna bryła, niepodpiwniczony, jednokondygnacyjny na planie prostokąta. Budowa infrastruktury towarzyszącej i technicznej w tym dojść i dojazdów do budynku, miejsc postojowych przed budynkiem oraz elementów architektury ogrodowej. Bu-dowa infrastruktury technicznej w tym zewnętrznej kanalizacji sanitarnej z odprowadzeniem ścieków do szczelnego bezodpływowego zbiornika na nieczystości ciekłe. Wewnętrznej linii zasilającej. Zewnętrznej instalacji wodociągowej.
3.2.2 Przyłącza wodociągowego z podłączeniem do istniejącej sieci w działce drogowej, projektowany zjazd na drogę gminną wewnętrzną.
3.2.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja Techniczna – Projekty Techniczne, PZT, Specyfikacje Techniczne, Kosztorys – Przedmiar, stanowiące załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262300-4 - Betonowanie

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Jedyna złożona w postępowaniu oferta na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 Pzp został odrzucona ponieważ jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.
2024-09-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane