Zakup i dostawa specjalistycznego sprzętu w ramach Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na potrzeby Gminy Zaklików
Gmina Zaklików
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00019617
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00019617/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-09 14:30
- Lokalizacja
- Zaklików, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0fbc10b2-6313-4d3a-af97-27f51d34d8ea
- Identyfikator
- 8652396324
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00019617 z dnia 2026-01-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa specjalistycznego sprzętu w ramach Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na potrzeby Gminy Zaklików
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zaklików
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409130
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zachodnia 15
1.5.2.) Miejscowość: Zaklików
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-470
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.8.) Numer faksu: sekretariat@zaklikow.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zaklikow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zaklikow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zaklikow.ezamawiajacy.pl/pn/zaklikow/demand/241522/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa specjalistycznego sprzętu w ramach Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na potrzeby Gminy Zaklików2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0fbc10b2-6313-4d3a-af97-27f51d34d8ea
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00019617
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00485475
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.20.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 zamówienia: Dostawa agregatu prądotwórczego z przyczepą oraz cysterny do transportu i dystrybucji wody pitnej obejmująca:a) Zakup i dostawę agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej min. 36 kW, zamontowany na stałe na przyczepie dwuosiowej o wzmocnionej konstrukcji, dopasowanej gabarytowo i przystosowanej do przewozu w/w agregatu.
b) Cysterna zamontowana na podwoziu przyczepy ciężarowej, dwuosiowej przystosowanej do ciągnięcia przez samochód ciężarowy, o pojemności 10 000 - 12 000 litrów, DMC do 2500 kg. Zbiornik jednokomorowy wykonany w całości ze stali nierdzewnej z falochronem, posiadający atest PZH.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144212-7 - Cysterny do transportu wody
4.5.5.) Wartość części: 268292,68 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1.2. Część 2 zamówienia: Doposażenie baz magazynowych w sprzęt niezbędny do realizacji zadań w sytuacjach kryzysowych obejmująca zakup i dostawę:a) sprzętu informującego mieszkańców o zdarzeniach losowych i sytuacjach kryzysowych – 8 sztuk
b) worków jutowych – 1000 sztuk,
c) rękawów przeciwpowodziowych – 20 szt.
d) folii na pokrycia dachowe w razie wystąpienia gwałtownych zjawisk atmosferycznych – 10 sztuk
4.5.3.) Główny kod CPV: 44174000-0 - Folia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35112000-2 - Sprzęt ratunkowy i awaryjny
4.5.5.) Wartość części: 62601,63 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1.3. Część 3 zamówienia: Indywidualne wyposażenie ochrony specjalnej obejmująca zakup i dostawę ubrań specjalnych dla OSP w ilości 12 kompletów.4.5.3.) Główny kod CPV: 35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca
4.5.5.) Wartość części: 38341,46 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, ponieważ nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 75790,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 75790,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 75790,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JC&P Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 2530342531
7.3.4) Miejscowość: Łobez
7.3.5) Kod pocztowy: 73-150
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 75790,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-30Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 257 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert ustalonym na dzień 28.10.2025 r., godz. 11:00, wpłynęły 4 oferty:
Oferta nr 1 firmy Arpapol 2 Sp. z o. o. z ceną 47 400,00 zł, oferta nr 2 firmy P.P.U.H. SUPRON 1 Sp. j. z ceną 49 962,60 zł, oferta nr 3 firmy ZOSPR RP Wytwórnia Umundurowania Strażackiego z ceną 38 228,40 zł, oferta nr 4 firmy JC&P Sp. z o. o. z ceną 48 000,00 zł . Do dnia otwarcia ofert środki na sfinansowanie tej części postępowania nie zostały przyznane Zamawiającemu. Możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu, w związku z powyższym postanowiono jak na wstępie.
| 2026-01-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |