Modernizacja i przebudowa dwóch lokali z zasobów komunalnych z zasobów komunalnych. Zadanie nr 1- ul. Mickiewicza 17 m.9 w Pruszkowie Zadanie nr 2-ul. Daszyńskiego 40 m.8 w Pruszkowie
Gmina Miasto Pruszków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00495355
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00495355/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-11 14:54
- Lokalizacja
- Pruszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4e8802f5-2709-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 5342406015
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00495355 z dnia 2024-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i przebudowa dwóch lokali z zasobów komunalnych z zasobów komunalnych.
Zadanie nr 1- ul. Mickiewicza 17 m.9 w Pruszkowie
Zadanie nr 2-ul. Daszyńskiego 40 m.8 w Pruszkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Pruszków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015834660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: J.I. Kraszewskiego 14/16
1.5.2.) Miejscowość: Pruszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@miasto.pruszkow.p
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pruszkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i przebudowa dwóch lokali z zasobów komunalnych z zasobów komunalnych.Zadanie nr 1- ul. Mickiewicza 17 m.9 w Pruszkowie
Zadanie nr 2-ul. Daszyńskiego 40 m.8 w Pruszkowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e8802f5-2709-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00495355
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00358666
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WSR.271.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Modernizacja i przebudowa dwóch lokali z zasobów komunalnych
Zakres przedmiotu zamówienia:
Zadanie 1 ul. Mickiewicza 17 m.9, Pruszków - mieszkanie (1p+k) zlokalizowane na parterze, metraż 31,58 m²:
prace rozbiórkowe, skucie płytek w łazience, tynkowanie, gruntowanie, zmycie starej farby, roboty elektryczne, kładzenie płytek, rozebranie pieca kaflowego, obróbka blacharska parapetów, położenie płytek na balkonie, montaż balustrady, wyrównanie podłogi płytami OSB, skucie posadzki w kuchni, położenie paneli podłogowych, rozprowadzenie wentylacji, izolacje przeciwwilgociowe, montaż sanitariatów, malowanie ścian, sprzątanie, wywiezienie gruzu.
Zadanie 2 ul. Daszyńskiego 40 m. 8 Pruszków - mieszkanie (1p+k) zlokalizowane na I piętrze, metraż 33,94 m²:
prace rozbiórkowe, rozebranie ścian, postawienie nowych z płyt GK, budowa łazienki z płyty GK, wyburzenie pieca kaflowego, wymiana stolarki okiennej, tynkowanie, roboty elektryczne, kładzenie płytek, demontaż posadzki, wykucie ościeżnic, izolacje przeciwwilgociowe, położenie paneli podłogowych, montaż sanitariatów, malowanie ścian, malowanie stolarki drzwiowej, prace elektryczne, sprzątanie, wywiezienie gruzu.
Szczegółowy zakres robót będących przedmiotem zamówienia dla każdej części określają:
- załączone przedmiary robót.
- projektowane postanowienia umowy (wzór umowy) – załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 17.07.2024 r., Zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty złożonej przez „SŁAWKO” Sławomir Powroźnik,ul. Malachitowa 29, 25 – 754 Kielce. W dniu 01.08.2024 r., Zamawiający otrzymał informację od wykonawcy, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, że odstępuje od zawarcia umowy.
Wobec powyższego Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania.
| 2024-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |