Usługi konserwacyjne i naprawcze pojazdów służbowych będących w dyspozycji Zarządu Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze: Zadanie nr 1-4
Województwo Lubuskie - Zarząd Dróg Wojewódzkich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00019903
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00019903/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-01-09 14:59
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-48d8c526-1a90-4acd-85d0-ad64c41e7a1f
- Identyfikator
- 9730590332
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów
Wykonawcy
4 przyznane
WOJCIECHOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZIELONA GÓRA, PL · lot 0
20 966,62 PLNWOJCIECHOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZIELONA GÓRA, PL · lot 1
39 195,84 PLNPAWEŁ KARPIŃSKIKożuchów, PL · lot 2
53 078,6 PLNOKRĘGOWA STACJA KONTROLI I OBSŁUGI POJAZDÓW BIEDRZYCCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorzów Wlkp., PL · lot 3
56 341 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00019903 z dnia 2026-01-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi konserwacyjne i naprawcze pojazdów służbowych będących w dyspozycji Zarządu Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze: Zadanie nr 1-4
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubuskie - Zarząd Dróg Wojewódzkich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006092820
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Niepodległości 32
1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 65-042
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: +48683280300
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdw@zdw.zgora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.zgora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-48d8c526-1a90-4acd-85d0-ad64c41e7a1f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi konserwacyjne i naprawcze pojazdów służbowych będących w dyspozycji Zarządu Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze: Zadanie nr 1-42.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48d8c526-1a90-4acd-85d0-ad64c41e7a1f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00019903
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00096495/40/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.22 Usługi konserwacyjne i naprawcze pojazdów służbowych będących w dyspozycji ZDW Zielona Góra
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00562728
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.2910.117.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 144837,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:- wykonywanie napraw bieżących różnego typu samochodów osobowych, ciężarowych oraz przyczep wymienionych w załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia;
- wykonywanie przeglądów okresowych w samochodach osobowych i ciężarowych wymienionych w załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia co 15 tys. km;
- wykonanie serwisu klimatyzacji;
- sprzedaż części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do samochodów osobowych, ciężarowych i przyczep wymienionych w załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50112000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów
4.5.5.) Wartość części: 18252,03 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:- wykonywanie napraw bieżących różnego typu samochodów osobowych, ciężarowych oraz przyczep wymienionych w załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia;
- wykonywanie przeglądów okresowych w samochodach osobowych i ciężarowych wymienionych w załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia co 15 tys. km;
- wykonanie serwisu klimatyzacji;
- sprzedaż części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do samochodów osobowych, ciężarowych i przyczep wymienionych w załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50112000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów
4.5.5.) Wartość części: 33983,74 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:- wykonywanie napraw bieżących różnego typu samochodów osobowych, ciężarowych oraz przyczep wymienionych w załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia;
- wykonywanie przeglądów okresowych w samochodach osobowych i ciężarowych wymienionych w załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia co 15 tys. km;
- wykonanie serwisu klimatyzacji;
- sprzedaż części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do samochodów osobowych, ciężarowych i przyczep wymienionych w załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50112000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów
4.5.5.) Wartość części: 43333,33 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:- wykonywanie napraw bieżących różnego typu samochodów osobowych, ciężarowych oraz przyczep wymienionych w załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia;
- wykonywanie przeglądów okresowych w samochodach osobowych i ciężarowych wymienionych w załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia co 15 tys. km;
- wykonanie serwisu klimatyzacji;
- sprzedaż części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do samochodów osobowych, ciężarowych i przyczep wymienionych w załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50112000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów
4.5.5.) Wartość części: 49268,29 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 20966,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26347,74 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 20966,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wojciechowski Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 977983931
7.3.3) Ulica: Raculka 8 A
7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 65-254
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20966,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-01-01 do 2026-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39195,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48642,71 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39195,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wojciechowski Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 977983931
7.3.3) Ulica: Raculka 8 A
7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 65-254
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 39195,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-01-01 do 2026-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 53078,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 53078,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 53078,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stacja Kontroli Pojazdów Paweł Karpiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 080158747
7.3.3) Ulica: Moniuszki 3B
7.3.4) Miejscowość: Kożuchów
7.3.5) Kod pocztowy: 67-120
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 53078,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-01-07 do 2026-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 56341,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 56341,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 56341,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Okręgowa Stacja Kontroli i Obsługi Pojazdów Biedrzyccy Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364362994
7.3.3) Ulica: Piłkarska 19
7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
7.3.5) Kod pocztowy: 66-400
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-12-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 56341,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-01-01 do 2026-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Uzupełnienie do sekcji II – INFORMACJE PODSTAWOWE pkt 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:Usługi konserwacyjne i naprawcze pojazdów służbowych będących w dyspozycji Zarządu Dróg Wojewódzkich w Zielonej
Górze:
Zadanie nr 1 – Zarząd Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze,
Zadanie nr 2 – Rejon Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze,
Zadanie nr 3 – Rejon Dróg Wojewódzkich w Kożuchowie,
Zadanie nr 4 – Rejon Dróg Wojewódzkich w Kłodawie.
2. Termin wykonania zamówienia:
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie: 1 rok kalendarzowy 2026, tj. nie wcześniej niż
od dnia 1 stycznia 2026 r. lub od dnia zawarcia Umowy, jeżeli jej zawarcie nastąpi po 1 stycznia i do dnia 31 grudnia 2026 r.
(dotyczy wszystkich zadań)
3. Zamawiający zgodnie z art. 121 pkt 1 zastrzega obowiązek osobistego wykonania zadań dotyczących zamówień na
usługi tj.:
- naprawy mechaniczne (z wyjątkiem napraw silników lub skrzyni biegów),
- naprawy elektryczne w tym naprawy oświetlenia ostrzegawczego (lamp błyskowych na pojazdach)
- diagnostyka komputerowa silnika
- diagnostyka układów elektronicznych
- serwis klimatyzacji
| 2026-01-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |