Dostawy żywności – warzywa i owoce – dla potrzeb kuchni centralnej w Gminie Chełmiec w 2026 roku

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Chełmiec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00020233
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00020233/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-09 19:37
Lokalizacja
Chełmiec, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4867b15a-b440-4ec4-95c9-ab89a7d68c1a
Identyfikator
00004907522163
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Owoce, warzywa i podobne produkty

Wykonawcy

1 przyznane

PPHU "ZZ" SPÓŁKA JAWNA ZBIGNIEW CZOCH ZDZISŁAW BAŁUSZYŃSKINowy Sącz, PL · lot 0
129 763,21 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00020233 z dnia 2026-01-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy żywności – warzywa i owoce – dla potrzeb kuchni centralnej w Gminie Chełmiec w 2026 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Chełmiec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00004907522163

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Papieska 2

1.5.2.) Miejscowość: Chełmiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-395

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18 548 02 27

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgkim.chelmiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chelmiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4867b15a-b440-4ec4-95c9-ab89a7d68c1a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy żywności – warzywa i owoce – dla potrzeb kuchni centralnej w Gminie Chełmiec w 2026 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4867b15a-b440-4ec4-95c9-ab89a7d68c1a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00020233

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00060567/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.11 Dostawy żywności - warzywa i owoce dla potrzeb kuchni centralnej w Gminie Chełmiec na rok 2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00558739

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGKiM.271.58.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Nazwa zamówienia: Dostawy żywności – warzywa i owoce – dla potrzeb kuchni centralnej w Gminie Chełmiec w 2026 roku. Na asortyment objęty niniejszym zamówieniem składają się następujące produkty:
1. Jabłko, kat. I
2. Banan
3. Burak
4. Cebula biała
5. Czosnek
6. Cytryna
7. Kapusta czerwona
8. Kapusta kiszona
9. Kapusta pekińska
10. Kapusta biała
11. Koper ogrodowy, pęczek
12. Mandarynka
13. Ogórek kiszony
14. Pieczarki świeże
15. Pietruszka liście, pęczek
16. Pietruszka korzeń
17. Seler korzeń
18. Ogórek świeży
19. Papryka czerwona
20. Papryka żółta
21. Papryka zielona
22. Pomidor
23. Pomarańcz
24. Brzoskwinia
25. Pomidory koktajlowe
26. Kiwi
27. Gruszka
28. Cebula czerwona
29. Fasola “Jaś”
30. Winogrona białe
31. Winogrona czerwone
32. Marchew korzeń
33. Ziemniaki młode
34. Ziemniaki, klasa I
35. Szczypiorek, pęczek
36. Rzodkiewka, pęczek
37. Sałata zielona
38. Sałata lodowa
39. Por
40. Brokuła
41. Kalafior
42. Fasolka szparagowa
43. Susz owocowy
44. Grzyby suszone gat. I
45. Groch omielany
46. Śliwka suszona
47. Arbuz
48. Nektarynka
49. Grejpfrut czerwony
50. Grejpfrut biały
51. Kapusta biała (młoda)
52. Ananas
53. Kalarepa
54. Cukinia
55. Śliwka
56. Morela
57. Fasola drobna bomba.
II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (w tym ilości poszczególnych produktów) został określony w załączniku nr 2 do SWZ – Arkusz cenowy.
III. W ramach niniejszego zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do zrealizowania usług towarzyszących dostawie, takich jak: transport, załadunek oraz rozładunek we wskazane miejsce.
IV. Pozostały zakres obowiązków Wykonawcy i warunki płatności określone zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 129763,21 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 134868,83 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 129763,21 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU "ZZ" SPÓŁKA JAWNA ZBIGNIEW CZOCH ZDZISŁAW BAŁUSZYŃSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 492054084

7.3.3) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 58

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 129763,21 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa przewiduje opcje w wysokości 50% zamówienia podstawowego tj. 64 881,60 zł brutto.
2026-01-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy