Sukcesywna dostawa paliwa na potrzeby ZSP w Iwinach w latach 2026-2027
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W IWINACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00020471
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00020471/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-11 17:43
- Lokalizacja
- Raciborowice Górne, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be1207ed-cf0c-4380-96b2-1bd23efdcbf6
- Identyfikator
- 6121850858
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
PaliwaOlej napędowy
Wykonawcy
1 przyznane
SPÓŁDZIELNIA STW W BOLESŁAWCUBOLESŁAWIEC, PL · lot 0
244 020 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00020471 z dnia 2026-01-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa paliwa na potrzeby ZSP w Iwinach w latach 2026-2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W IWINACH
1.3.) Oddział zamawiającego: IWINY - OSIEDLE 60
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 23122019700000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: IWINY-OSIEDLE
1.5.2.) Miejscowość: Raciborowice Górne
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-720
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zspiwiny@wartabol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zspiwiny.edupage.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-be1207ed-cf0c-4380-96b2-1bd23efdcbf61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa paliwa na potrzeby ZSP w Iwinach w latach 2026-20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be1207ed-cf0c-4380-96b2-1bd23efdcbf6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00020471
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione;
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-13d4a7bf-a7ab-4034-a45c-36397348e462
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw płynnych do pojazdów będących w użytkowaniu Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Iwinach
Szacunkowe zapotrzebowanie na paliwo w okresie trwania umowy:
1) Rok 2026 - Olej napędowy około 24 000 litrów
2) Rok 2027 - Olej napędowy około 25 000 litrów
4.5.3.) Główny kod CPV: 09100000-0 - Paliwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09134100-8 - Olej napędowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPÓŁDZIELNIA STW W BOLESŁAWCU
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6120004475
7.3.4) Miejscowość: Bolesławiec
7.3.5) Kod pocztowy: 59-700
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 244020 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-01-01 do 2027-12-31| 2026-01-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |