Zakup i dostawa wyprawek motywujących dla uczestników projektu „Rehabilitacja pacjentów onkologicznych z terenu woj. świętokrzyskiego”
Świętokrzyskie Centrum Onkologii
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00020756
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00020756/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-12 08:18
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a3d7fd50-539f-4f7f-bdf8-0960e1bfa2f9
- Identyfikator
- 9591294907
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuZegarki na rękę
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00020756 z dnia 2026-01-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa wyprawek motywujących dla uczestników projektu
„Rehabilitacja pacjentów onkologicznych z terenu woj. świętokrzyskiego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Świętokrzyskie Centrum Onkologii
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001263233
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Artwińskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-734
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 413674280
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@onkol.kielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.onkol.kielce.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/onkol_kielce1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa wyprawek motywujących dla uczestników projektu„Rehabilitacja pacjentów onkologicznych z terenu woj. świętokrzyskiego”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3d7fd50-539f-4f7f-bdf8-0960e1bfa2f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00020756
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00157443/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.292 Wyprawki motywujące dla uczestników projektu Rehabilitacja pacjentów onkologicznych (kijki do Nordic Walking/krokomierze/karimaty/bielizna specjalistyczna/kosmetyki specjalnego przeznaczenia)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Społeczny Plus (EFS+) w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027. Priorytet FESW.07 Zdrowi i aktywni zawodowo, Działanie FESW.07.02 Programy rehabilitacyjne ułatwiające powrót na rynek pracy. Nazwa projektu: Rehabilitacja pacjentów onkologicznych z terenu województwa świętokrzyskiego. Umowa FESW.07.02-IZ.00-0001/25.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00606530
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.2411.260.2025.AJ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyprawek motywujących dla uczestników projektu „Rehabilitacja pacjentów onkologicznych z terenu woj. świętokrzyskiego”:Zadanie nr 1 – zakup i dostawa kijów do nordic walking.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3a do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
4.5.5.) Wartość części: 189700,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyprawek motywujących dla uczestników projektu „Rehabilitacja pacjentów onkologicznych z terenu woj. świętokrzyskiego”:Zadanie nr 2 – zakup i dostawa opasek sportowych (smartband).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3b do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 18522000-4 - Zegarki na rękę
4.5.5.) Wartość części: 87080,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty zostały odrzucone.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
| 2026-01-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |