Świadczenie usług kompleksowego utrzymania czystości i usług uzupełniających w zasobach mieszkaniowych oraz na terenach zewnętrznych przyległych do tych zasobów stanowiących własność CzTBS Sp. z o.o.

Czerwonackie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00495563
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00495563/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-11 18:09
Lokalizacja
Koziegłowy, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-70a53cc7-8f24-4b92-8269-2dee21fc2c62
Identyfikator
7772366029
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątaniaUsługi sprzątania i zamiatania ulicUsługi sprzątania budynkówUsługi odchwaszczaniaUsługi usuwania chwastówUsługi odśnieżania

Wykonawcy

1 przyznane

Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. ul. Robocza 40, 61-517 PoznańPoznań, PL · lot 0
953 786,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00495563 z dnia 2024-09-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług kompleksowego utrzymania czystości i usług uzupełniających w zasobach mieszkaniowych oraz na terenach zewnętrznych przyległych do tych zasobów stanowiących własność CzTBS Sp. z o.o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Czerwonackie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 639579212

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: os. Leśne 24c

1.5.2.) Miejscowość: Koziegłowy

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-028

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cztbs.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cztbs.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://cztbs.logintrade.net/zapytania_email,172213,d69c414acb8dc5c3ac1c2c2988949b8a.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


spółka komunalna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług kompleksowego utrzymania czystości i usług uzupełniających w zasobach mieszkaniowych oraz na terenach zewnętrznych przyległych do tych zasobów stanowiących własność CzTBS Sp. z o.o.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70a53cc7-8f24-4b92-8269-2dee21fc2c62

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00495563

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00410625/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usługi kompleksowego utrzymania czystości i usług uzupełniających w zasobach mieszkaniowych oraz na terenach zewnętrznych przyległych do tych zasobów stanowiących własność CzTBS sp. z o.o.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00439358

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego utrzymania czystości i usług uzupełniających w zasobach mieszkaniowych oraz na terenach zewnętrznych przyległych do tych zasobów stanowiących własność Czerwonackiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

77312100-1 - Usługi odchwaszczania

77312000-0 - Usługi usuwania chwastów

90620000-9 - Usługi odśnieżania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 953786,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1368000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 953786,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7770000554

7.3.3) Ulica: Robocza 40

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-517

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 953786,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-10-01 do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi