Naprawy i konserwacje elementów małej architektury na obiektach rekreacyjnych administrowanych przez Zakład Usług Komunalnych w Szczecinie

Gmina Miasto Szczecin - Zakład Usług Komunalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00024055
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00024055/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-12 13:52
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-839d90c5-e3cd-4697-a614-e2917c8acfc6
Identyfikator
8510309410
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

ROMAN SZCZĘCHUŁASzczecin, PL · lot 0
500 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00024055 z dnia 2026-01-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Naprawy i konserwacje elementów małej architektury na obiektach rekreacyjnych administrowanych przez Zakład Usług Komunalnych w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Szczecin - Zakład Usług Komunalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684232

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ku Słońcu 125A

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 71-080

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: klaudia.szuba@zuk.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zuk.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Naprawy i konserwacje elementów małej architektury na obiektach rekreacyjnych administrowanych przez Zakład Usług Komunalnych w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-839d90c5-e3cd-4697-a614-e2917c8acfc6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00024055

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00249851/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Naprawy i konserwacja elementów małej architektury na obiektach rekreacyjnych administrowanych przez Zakład Usług Komunalnych w Szczecinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00519707

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: C/4/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Wykaz obiektów objętych przedmiotem zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia został opisany w załączniku nr 6 do SWZ.
3. Wykonawca zobowiązany będzie – na własny koszt i we własnym zakresie – również m. in. do:
1) oznakowania i zabezpieczenia miejsca wykonywania prac, zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie,
2) zapewnienia bezpiecznych warunków realizacji prac, określonych przepisami p.poż. i bhp,
3) uporządkowania terenu po zakończeniu prac, w tym usunięcia szkód powstałych podczas wykonywania prac,
4) poniesienia całkowitej odpowiedzialności za szkody, spowodowane działalnością wynikłą z realizacji przedmiotowych prac, powstałe u Zamawiającego i osób trzecich.
4. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia z najwyższą starannością wymaganą od podmiotu profesjonalnie świadczącego tego typu prace, na zasadzie zapewnienia najwyższej jakości prac, zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego, a także z SWZ i z ofertą, które będą stanowiły integralną część umowy.
5. Rękojmia i gwarancja:
1) Wykonawca udzieli rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia na okres
24 miesięcy, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru prac,
2) Wykonawca udzieli gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia na okres 24 miesięcy, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru prac,
3) Warunki gwarancji zostają ustalone w załączniku nr 8 do SWZ,
4) W przypadku, gdy gwarancja producenta na zastosowane materiały, urządzenia przekracza okres gwarancji zaoferowany przez Wykonawcę, wówczas Wykonawca przekaże Zamawiającemu – wraz z dokumentacją odbiorową - dokumenty pozwalające na skorzystanie z uprawnień wynikających z gwarancji producenta.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50870000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 50,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 50,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowa ROMUS Roman Szczęchuła

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 955-167-46-96

7.3.3) Ulica: ul. Łokietka 22

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 70-255

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 500000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-18

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

I. Wyjaśnienie dot. punktu pn.: Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem:
1) stawka roboczogodziny netto: 50,00 zł
2) stawka motogodziny samochodu dostawczego netto: 40,00 zł
3) stawka motogodziny zespołu prądotwórczego przewoźnego netto: 10,00 zł
4) stawka motogodziny spawarki elektrycznej netto: 0,50 zł
5) stawka za wymianę piasku z piaskownic i/lub z pól piaskowych brutto : 810,00 zł

II. Wyjaśnienie dot. punktu pn.: Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem:
1) stawka roboczogodziny netto: 50,00 zł
2) stawka motogodziny samochodu dostawczego netto: 40,00 zł
3) stawka motogodziny zespołu prądotwórczego przewoźnego netto: 10,00 zł
4) stawka motogodziny spawarki elektrycznej netto: 0,50 zł
5) stawka za wymianę piasku z piaskownic i/lub z pól piaskowych brutto : 810,00 zł

III. Wyjaśnienie dot. punktu pn.: Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
1) stawka roboczogodziny netto: 50,00 zł
2) stawka motogodziny samochodu dostawczego netto: 40,00 zł
3) stawka motogodziny zespołu prądotwórczego przewoźnego netto: 10,00 zł
4) stawka motogodziny spawarki elektrycznej netto: 0,50 zł
5) stawka za wymianę piasku z piaskownic i/lub z pól piaskowych brutto : 810,00 zł
2026-01-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi