Zarządzanie i administrowanie budynkami, lokalami mieszkalnymi i użytkowymi oraz pozostałymi pomieszczeniami stanowiącymi własność Gminy Korsze”

GMINA KORSZE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00024092
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00024092/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-12 13:57
Lokalizacja
Korsze, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-17d3da90-c3ab-4c87-8040-aef1fe84b75f
Identyfikator
7422242338
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi zarządzania nieruchomościami na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowyUsługi nieruchomości mieszkalnychUsługi w zakresie nieruchomości innych niż mieszkalneUsługi zarządzania obiektami budowlanymi i urządzeniami

Wykonawcy

1 przyznane

"KORPEC" ENERGETYKA CIEPLNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKorsze, PL · lot 0
191 013,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00024092 z dnia 2026-01-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zarządzanie i administrowanie budynkami, lokalami mieszkalnymi i użytkowymi oraz pozostałymi pomieszczeniami stanowiącymi własność Gminy Korsze”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KORSZE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743605

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 13

1.5.2.) Miejscowość: Korsze

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-430

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 897541828

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugim_korsze@korsze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.korsze.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://korsze.logintrade.net/zapytania_email,218102,62dfce9f083cac537cdfca651c2185b2.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zarządzanie i administrowanie budynkami, lokalami mieszkalnymi i użytkowymi oraz pozostałymi pomieszczeniami stanowiącymi własność Gminy Korsze”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17d3da90-c3ab-4c87-8040-aef1fe84b75f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00024092

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00026909/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Zarządzanie i administrowanie budynkami, lokalami mieszkalnymi i użytkowymi oraz pozostałymi pomieszczeniami stanowiącymi własność Gminy Korsze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00573869

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GT.271.24.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 191013,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zarządzanie i administrowanie budynkami, lokalami mieszkalnymi i użytkowymi oraz pozostałymi pomieszczeniami stanowiącymi własność Gminy Korsze w odniesieniu do następujących nieruchomości:
a) lokali w budynkach komunalnych stanowiących 100% własność Gminy określone w Załączniku nr 2 do projektu umowy;
b) lokali mieszkalnych w budynkach Wspólnot Mieszkaniowych z zarządcą określone w Załączniku nr 3 do projektu umowy;
c) lokali mieszkalnych we Wspólnotach Mieszkaniowych bez zarządcy określone w Załączniku nr 4 do projektu umowy;
d) lokali użytkowych i innych stanowiących własność Gminy Korsze określone w Załączniku nr 5 do projektu umowy;
e) pomieszczeń gospodarczych stanowiących własność Gminy Korsze określone w Załączniku nr 6 do projektu umowy;
f) garaży stanowiących własność Gminy Korsze określone w Załączniku nr 7 do projektu umowy;
- w zakresie określonym m.in. w Załączniku nr 8 do projektu umowy.
2. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje załącznik do SWZ. W skład którego wchodzą projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

4.5.3.) Główny kod CPV: 70330000-3 - Usługi zarządzania nieruchomościami na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

70331000-0 - Usługi nieruchomości mieszkalnych

70332000-7 - Usługi w zakresie nieruchomości innych niż mieszkalne

79993000-1 - Usługi zarządzania obiektami budowlanymi i urządzeniami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 191013,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 191013,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 191013,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „Korpec” Energetyka Cieplna Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7420000163

7.3.3) Ulica: Wolności

7.3.4) Miejscowość: Korsze

7.3.5) Kod pocztowy: 11-430

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 191013,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-01-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi