Przebudowa otworu drzwiowego w budynku usługowym w ramach zadania: „Deinstytucjonalizacja usług społecznych na terenie gminy Olszyna”

GMINA OLSZYNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00024236
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00024236/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-01-12 14:08
Lokalizacja
Olszyna, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4dbf0651-db5d-49b3-b7c8-3fe9491f194e
Identyfikator
6131002876
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Wykonawcy

1 przyznane

PW COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlszyna, PL · lot 0
125 041 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00024236 z dnia 2026-01-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa otworu drzwiowego w budynku usługowym w ramach zadania:
„Deinstytucjonalizacja usług społecznych na terenie gminy Olszyna”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OLSZYNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821486

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 20

1.5.2.) Miejscowość: Olszyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-830

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 757212050

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@olszyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.olszyna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4dbf0651-db5d-49b3-b7c8-3fe9491f194e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa otworu drzwiowego w budynku usługowym w ramach zadania:
„Deinstytucjonalizacja usług społecznych na terenie gminy Olszyna”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4dbf0651-db5d-49b3-b7c8-3fe9491f194e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00024236

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034187/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa otworu drzwiowego w budynku usługowym w ramach zadania: „Deinstytucjonalizacja usług społecznych na terenie gminy Olszyna”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Deinstytucjonalizacja usług społecznych na terenie gminy Olszyna” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00512181

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 125399,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest przebudowa otworu drzwiowego w budynku usługowym, który będzie służył jako wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, pielęgnacyjnego i wspomagającego na potrzeby Centrum Opiekuńczo - Mieszkalnego. Dotychczasowo budynek pełni funkcję usługową, publiczną jako budynek pomocniczy
w ramach działalności Urzędu Miejskiego w Olszynie. Istniejący budynek zlokalizowany jest przy ul. Wolności 6 na działce nr 743/8 w obrębie 0001 w bezpośrednim sąsiedztwie budynku głównego byłego Urzędu Miej-skiego w Olszynie, jednostka ewidencyjna 021005_4, powiat lubański. Budynek posiada jeden twór drzwiowy tylko w ścianie frontowej, który ulegnie przebudowie. Zakres objęty niniejszym opracowaniem przedstawiono i opisano w części graficznej.
Zakres projektu budowlanego obejmuje m. in. następujące roboty budowlane:
- powiększenie otworu drzwiowego w ścianie konstrukcyjnej;
oraz szereg niewymagających pozwolenia na budowę
- wykonanie nowych okładzin ściennych;
- wykonanie nowych tynków wewnętrznych;
- wykonanie powłok malarskich;
- wykonanie nowych drzwi wejściowych;
- montaż prefabrykowanego nadproża nad drzwiami wejściowymi ;
- wykonanie nowej posadzki;
- odświeżenie elewacji;
- rozbiórka istniejącego i wykonanie nowego pokrycia dachowego;
- wykonanie nowych obróbek blacharskich ścian attykowych dachu budynku;
- wykonanie izolacji poziomej przeciwwilgociowej ścian zewnętrznych i wewnętrznych;
- przebudowa oraz modernizacja instalacji elektrycznej i sanitarnej;
oraz inne roboty budowlane wynikające z technologii robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 125041,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 125041,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 125041,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PW Company sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7292729420

7.3.3) Ulica: Źródlana 29

7.3.4) Miejscowość: Olszyna

7.3.5) Kod pocztowy: 59-830

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 125041,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-03-31
2026-01-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane