”Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej w 2026 roku do budynków będących w dyspozycji Miejskiego Centrum Sportu w Chrzanowie.”
MIEJSKIE CENTRUM SPORTU W CHRZANOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00024311
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00024311/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-12 14:14
- Lokalizacja
- Chrzanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7e4d9879-4dd1-420a-8200-5cc2a08c2ad3
- Identyfikator
- 6281977935
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
Wykonawcy
1 przyznane
VEOLIA POŁUDNIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnowskie Góry, PL · lot 0
700 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00024311 z dnia 2026-01-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
”Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej w 2026 roku do budynków będących w dyspozycji Miejskiego Centrum Sportu w Chrzanowie.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE CENTRUM SPORTU W CHRZANOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357182579
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mydlana 20
1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: basen@chrzanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/mcswchrzanowie/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
”Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej w 2026 roku do budynków będących w dyspozycji Miejskiego Centrum Sportu w Chrzanowie.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e4d9879-4dd1-420a-8200-5cc2a08c2ad3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00024311
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00032548/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej w 2026 roku do budynków będących w dyspozycji Miejskiego Centrum Sportu w Chrzanowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00526986
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zachodzą ustawowe przesłanki zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki, w celu udzielenia zamówienia publicznego na
dostawę ciepła. W tej sytuacji w odniesieniu do tego zamówienia nie istnieją inni alternatywni wykonawcy, którzy mogliby
potencjalnie zrealizować zamówienie.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.260.5.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
”Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej w 2026 roku do budynków będących w dyspozycji Miejskiego Centrum Sportu w Chrzanowie.”
4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Veolia Południe Sp . z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6282074566
7.3.3) Ulica: ul. Zagórska 173
7.3.4) Miejscowość: Tarnowskie Góry
7.3.5) Kod pocztowy: 42-600
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 700000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-01-01 do 2026-12-31| 2026-01-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |