Najem długoterminowy na okres 48 miesięcy dwóch używanych samochodów 7-osobowych z zabudową kontenerową typu furgon oraz dwóch używanych samochodów osobowych kombi.

Miejski Zakład Zasobów Lokalowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00024950
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00024950/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-12 15:19
Lokalizacja
Sosnowiec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-93abe5ce-ce15-44d8-97e5-fd840fa05a21
Identyfikator
6443087339
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lekkie samochody półciężaroweSamochody osoboweUsługi dodatkowe w zakresie obsługi floty pojazdów

Wykonawcy

2 przyznane

EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL · lot 0
348 336 PLN
EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL · lot 1
212 544 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00024950 z dnia 2026-01-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Najem długoterminowy na okres 48 miesięcy dwóch używanych samochodów 7-osobowych z zabudową kontenerową typu furgon oraz dwóch używanych samochodów osobowych kombi.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Zasobów Lokalowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 277840998

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 10a

1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 32 296 07 77

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: u.mysior@um.sosnowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzzl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umsosnowiec.logintrade.net/zapytania_email,215072,4b5ef701850427825ff526f67be4aecb.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Najem długoterminowy na okres 48 miesięcy dwóch używanych samochodów 7-osobowych z zabudową kontenerową typu furgon oraz dwóch używanych samochodów osobowych kombi.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93abe5ce-ce15-44d8-97e5-fd840fa05a21

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00024950

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042112/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Najem długoterminowy na okres 48 miesięcy dwóch używanych samochodów 7-osobowych z zabudową typu furgon oraz dwóch używanych samochodów osobowych kombi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00546249

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.C.271.1.111.2025.UM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Najem długoterminowy dwóch samochodów typu furgon

4.5.3.) Główny kod CPV: 34136100-0 - Lekkie samochody półciężarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34110000-1 - Samochody osobowe

50111110-0 - Usługi dodatkowe w zakresie obsługi floty pojazdów

4.5.5.) Wartość części: 283840,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Najem długoterminowy dwóch samochodów typu kombi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34136100-0 - Lekkie samochody półciężarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34110000-1 - Samochody osobowe

50111110-0 - Usługi dodatkowe w zakresie obsługi floty pojazdów

4.5.5.) Wartość części: 202720,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 2

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 348336,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 348336,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 348336,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Express Sp. z o.o. Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6770046633; NIP: 6793082905

7.3.3) Ulica: ul. Puszkarska 7F

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-644

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 348336,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 212544,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 212544,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 212544,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Express Sp. z o.o. Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6770046633; NIP: 6793082905

7.3.3) Ulica: ul. Puszkarska 7F

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-644

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 212544,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

2026-01-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy