Dowóz i odwóz podopiecznych z terenu Gminy Dolice do Centrum Opiekuńczo Mieszkalnego w Dolicach w 2026 roku.

CENTRUM OPIEKUŃCZO - MIESZKALNE W DOLICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00025153
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00025153/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-12 16:35
Lokalizacja
Dolice, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eb8c073f-c3ef-4665-b62b-6ea7d753e718
Identyfikator
8542446541
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ MULARCZYKDOLICE, PL · lot 0
381 024 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00025153 z dnia 2026-01-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz i odwóz podopiecznych z terenu Gminy Dolice do Centrum Opiekuńczo Mieszkalnego w Dolicach w 2026 roku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM OPIEKUŃCZO - MIESZKALNE W DOLICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 526991124

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kolonia 15

1.5.2.) Miejscowość: Dolice

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-115

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@comdolice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dolice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eb8c073f-c3ef-4665-b62b-6ea7d753e718

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Centrum Opiekuńczo – Mieszkalne

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz i odwóz podopiecznych z terenu Gminy Dolice do Centrum Opiekuńczo Mieszkalnego w Dolicach w 2026 roku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb8c073f-c3ef-4665-b62b-6ea7d753e718

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00025153

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00234769/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz i odwóz podopiecznych z terenu Gminy Dolice do Centrum Opiekuńczo - Mieszkalnego w 2026 roku.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00547816

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: COM.261.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zabezpieczeniu bezpiecznego transportu na zajęcia dorosłych osób niepełnosprawnych z miejsca zamieszkania do Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego w Dolicach (COM) oraz transport po zajęciach do miejsca zamieszkania. Przewóz uczestników COM dotyczy wszystkich dni w których odbywać się będą zajęcia. Planowana liczba dowożonych osób – 14
2. Zamówienie nie zostało podzielone na części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części, co nie ma negatywnego wpływu na konkurencję. Brak podziału na części podyktowany jest względami ekonomicznymi. Niniejsze zamówienie dotyczy transportu małej liczby osób tj. 14, możliwej do przewiezienia jednym pojazdem, co sprawia, iż wykonanie go w ramach jednej części i przez jednego wykonawcę będzie stanowić najbardziej efektywny z punktu widzenia technicznego i formalnego sposób realizacji.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie zgodnie ze szczegółowym zakresem zawartym w SWZ oraz na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 381024,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 381024,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 381024,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRACJA Łukasz Mularczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 321154387

7.3.4) Miejscowość: Dolice

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 381024,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-01-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi