Dostawa wraz z montażem prefabrykowanego żelbetowego zbiornika retencyjnego o pojemności użytkowej 100 m³

EKO PASYM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00025269
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00025269/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-12 19:34
Lokalizacja
Pasym, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2782ae9e-1e89-4505-8c60-cb699e60ca84
Identyfikator
7451847570
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Zbiorniki na wodęRuryStudzienki kanalizacyjneMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00025269 z dnia 2026-01-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem prefabrykowanego żelbetowego zbiornika retencyjnego o pojemności użytkowej 100 m³

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: EKO PASYM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365987058

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 22B

1.5.2.) Miejscowość: Pasym

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-130

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ekopasym@poczta.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgkimpasym.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka odpadami, budowa sieci kanalizacyjnej i wodociągowej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wraz z montażem prefabrykowanego żelbetowego zbiornika retencyjnego o pojemności użytkowej 100 m³

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2782ae9e-1e89-4505-8c60-cb699e60ca84

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00025269

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00614198

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.I.9.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 79674,79 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostaw a zbiornika retencyjnego żelbetowego prefabrykowanego o pojemności użytkowej Vu=100m3. Klasa ekspozycji XA1,XC4. Minimalne parametry betonu C35/45 W8. Zbiornik zlokalizowany będzie w terenie zielonym i naziomie 1÷1,5m. W wycenie należy uwzględnić dwa kominki złazowe wraz ze stopniami złazowymi i pokrywami żeliwnymi D400 oraz dwa przejścia szczelne dla rur PVC Ø200 SN8 (wlot do zbiornika i wylot ze zbiornika wlot i wylot na tym samym poziomie). Oferta obejmuje montaż łącznie z kosztem dźwigu. Wykop i zasyp anie po stronie zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44611500-1 - Zbiorniki na wodę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44163100-1 - Rury

44130000-0 - Studzienki kanalizacyjne

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych. Jedyny wykonawca złożył wyłącznie plik XML zawierający strukturę podpisu elektronicznego (XAdES), obejmującą dane podpisu oraz certyfikat kwalifikowany, bez jakiegokolwiek dokumentu zawierającego treść oferty.
Przekazany plik nie zawiera ceny, formularza oferty ani oświadczenia woli zawarcia umowy i nie odnosi się do żadnego dokumentu stanowiącego ofertę.
W związku z powyższym należy uznać, że w postępowaniu nie została złożona żadna oferta, co obliguje Zamawiającego do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy PZP.
2026-01-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy