Rozwój e-usług na terenie Gminy Włodawa

Gmina Włodawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00025928
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00025928/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-13 09:12
Lokalizacja
Włodawa, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8c7209df-180f-4e29-b40f-b5916cc877fe
Identyfikator
5651445740
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneZestawy pakietów oprogramowaniaPakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjneRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputeroweUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi w zakresie wsparcia systemuUrządzenia awaryjne i zabezpieczająceSerwery komputeroweSerwery plikówCzytniki kodu kreskowegoUrządzenia drukujące i graficzneSkanery komputeroweKomputery osobiste

Wykonawcy

2 przyznane

GIAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00025928 z dnia 2026-01-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Rozwój e-usług na terenie Gminy Włodawa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Włodawa

1.3.) Oddział zamawiającego: Al. Jana Pawła II 22

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197865

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła

1.5.2.) Miejscowość: Włodawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: (0-82) 57 25 241

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@gmina-wlodawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina-wlodawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8c7209df-180f-4e29-b40f-b5916cc877fe

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozwój e-usług na terenie Gminy Włodawa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c7209df-180f-4e29-b40f-b5916cc877fe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00025928

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00066078/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Rozwój e-usług na terenie Gminy Włodawa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, II Osi Priorytetowej Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, Działania 2.2 Cyfrowe Lubelskie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskich Obszarów Funkcjonalnych

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00424561

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IK.271.8.2025.MZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 485875,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Część 1 – Uruchomienie e-usług dla mieszkańców, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia:
a) Zakup licencji oprogramowania systemu informacji przestrzennej (1 szt.)
b) Zakup usług wdrożenia systemu informacji przestrzennej (1 szt.)
c) Zakup usług przeprowadzenia digitalizacji zasobów (1 szt.)
d) Zakup usług opracowania API zasobu informacji przestrzennej (1 szt.)
e) Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług SIP (1 szt.)
f) Zakup licencji oprogramowania systemu rekrutacji zdalnych (1 szt.)
g) Zakup usług wdrożenia systemu rekrutacji zdalnych (1 szt.)
h) Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług rekrutacji zdalnych (1 szt.)
i) Zakup licencji oprogramowania systemu konsultacji społecznych (1 szt.)
j) Zakup usług wdrożenia systemu konsultacji społecznych (1 szt.)
k) Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług konsultacji społecznych (1 szt.)
2) Część 2 – Dostawa infrastruktury sprzętowej:
a) Wyposażenie serwerowni - zakup NAS (1 szt.)
b) Wyposażenie serwerowni - zakup serwera (1 szt.)
c) Wyposażenie serwerowni - zakup UPS (1 szt.)
d) Wyposażenie stanowisk kancelaryjnych - zakup skanera (2 szt.)
e) Wyposażenie stanowisk kancelaryjnych - zakup drukarki kodów kreskowych (2 szt.)
f) Wyposażenie stanowisk kancelaryjnych - zakup czytnika kodów kreskowych (2 szt.)
g) Wyposażenie stanowisk pracowniczych - zakup stacji roboczych (16 szt.)
Dostawa powyższego sprzętu informatycznego obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48422000-2 - Zestawy pakietów oprogramowania

48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

48822000-6 - Serwery komputerowe

48823000-3 - Serwery plików

30216130-6 - Czytniki kodu kreskowego

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

30216110-0 - Skanery komputerowe

30213000-5 - Komputery osobiste

4.5.5.) Wartość części: 243750,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2) Część 2 – Dostawa infrastruktury sprzętowej:
a) Wyposażenie serwerowni - zakup NAS (1 szt.)
b) Wyposażenie serwerowni - zakup serwera (1 szt.)
c) Wyposażenie serwerowni - zakup UPS (1 szt.)
d) Wyposażenie stanowisk kancelaryjnych - zakup skanera (2 szt.)
e) Wyposażenie stanowisk kancelaryjnych - zakup drukarki kodów kreskowych (2 szt.)
f) Wyposażenie stanowisk kancelaryjnych - zakup czytnika kodów kreskowych (2 szt.)
g) Wyposażenie stanowisk pracowniczych - zakup stacji roboczych (16 szt.)
Dostawa powyższego sprzętu informatycznego obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48422000-2 - Zestawy pakietów oprogramowania

48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

48822000-6 - Serwery komputerowe

48823000-3 - Serwery plików

30216130-6 - Czytniki kodu kreskowego

4.5.5.) Wartość części: 242125,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 293970,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 293970,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 293970,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GIAP sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213709819

7.3.3) Ulica: ul. Pasaż Ursynowski 1/126

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-784

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1)
IGEN Sp. z o.o. sp.k., ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa – w zakresie prac: zakup licencji oprogramowania systemu konsultacji społecznych , zakup usług wdrożenia systemu konsultacji społecznych, zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług konsultacji społecznych.
2)
ZETO Lublin Sp. z o.o., ul. Diamentowa 2, 20-447 Lublin – w zakresie prac: Zakup licencji oprogramowania systemu rekrutacji zdalnych, Zakup usług wdrożenia systemu rekrutacji zdalnych, Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług rekrutacji zdalnych.
3)
GISON Sp. z o.o. ul. Marcika 4, 30-443 Kraków – w zakresie prac: Zakup licencji, wdrożenie oraz świadczenie usług serwisowych systemu EWIDENCJA DRÓG.

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 293970,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-01-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi