Codzienne przygotowywanie i dostarczanie wyżywienia dla pacjentów Szpitala

Szpital Powiatowy w Zambrowie Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00026210
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00026210/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-13 09:39
Lokalizacja
Zambrów, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-be9a3774-ec4e-48f8-b274-b40b2219b76e
Identyfikator
7231529454
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00026210 z dnia 2026-01-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Codzienne przygotowywanie i dostarczanie wyżywienia dla pacjentów Szpitala

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy w Zambrowie Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 451153332

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Papieża Jana Pawła II 3

1.5.2.) Miejscowość: Zambrów

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-300

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tbaczewski@szpitalzambrow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpitalzambrow.nowybip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzambrow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Codzienne przygotowywanie i dostarczanie wyżywienia dla pacjentów Szpitala

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be9a3774-ec4e-48f8-b274-b40b2219b76e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00026210

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033581/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Codzienne przygotowywanie i dostarczanie wyżywienia dla pacjentów Szpitala

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00568976

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Szp.P. VI.14/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa codziennego przygotowywania i dostarczania wyżywienia dla pacjentów Szpitala Powiatowego w Zambrowie.
2. Ilość posiłków w okresie realizacji przedmiotu umowy wynosi: I śniadanie 25410szt., II śniadanie -7640szt., obiad -27360szt., podwieczorek -7730szt., kolacja -27580szt, nocna kolacja-27580 szt.
3. Wykonawca dostarcza posiłki w dedykowanych do tego celu pojemnikach/termosach do punktu dystrybucji posiłków znajdującego się na poziomie -1 Szpitala Powiatowego w Zambrowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263 ustawy Pzp.
2026-01-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi