Sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego dla Oddziału Wielkopolskiego ITB w Poznaniu.
Instytut Techniki Budowlanej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00495783
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00495783/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-12 08:35
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4c1a0760-4c91-4049-9281-4db2a969ffa5
- Identyfikator
- 5250009358
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00495783 z dnia 2024-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego dla Oddziału Wielkopolskiego ITB w Poznaniu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Techniki Budowlanej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000063650
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Filtrowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-611
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@itb.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.itb.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.itb.pl/artykuly/POST%C4%98POWANIA-PZP1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność naukowa i techniczna w dziedzinie nauk inżynieryjno - technicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego dla Oddziału Wielkopolskiego ITB w Poznaniu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c1a0760-4c91-4049-9281-4db2a969ffa5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00495783
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458858
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TO.260.18TZ.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy i rozładunek oleju opałowego lekkiego, do Oddziału Wielkopolskiego Instytutu Techniki Budowlanej w Poznaniu w okresie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy lub do wykorzystania kwoty.
2.2. Dostawy oleju opałowego lekkiego odbywać się będą do następujących lokalizacji:
a) przy ul. S. Taczaka 12 w Poznaniu - jednostkowe dostawy w ilości ok. 5000 litrów,
b) przy ul. św. Wawrzyńca 1/7 w Poznaniu - jednostkowe dostawy w ilości ok. 3000 litrów,
2.3. Łączna szacowana ilość litrów oleju opałowego lekkiego dostarczonego do lokalizacji wymienionych w pkt. 2.2 w skali 12 miesięcy wynosi ok. 37.000 l.
2.4. Dostarczany olej opałowy powinien być I klasy jakości. Olej opałowy musi być zgodny z polskimi normami PN-C-96024:2020-12oraz wymaganiami jakościowymi zwartymi w:
- Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 1 marca 2017 r. w sprawie metod badania jakości lekkiego oleju opałowego, ciężkiego oleju opałowego oraz oleju do silników statków żeglugi śródlądowej (Dz.U. 2017 poz. 584);
- Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 1 grudnia 2016 r. w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków, w których będą stosowane ciężkie oleje opałowe (Dz.U.2016 poz. 2008);
- Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2022 r. w sprawie znakowania i barwienia wyrobów energetycznych (Dz.U. 2022 poz. 2633).
2.5. Dostawa oleju opałowego lekkiego powinna nastąpić w ciągu 48 h od momentu złożenia przez Zamawiającego zamówienia. Dostawa i odbiór oleju opałowego lekkiego odbywać się będzie partiami, w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego, na podstawie zapotrzebowania złożonego drogą elektroniczną Przez partię dostawy rozumie się dostarczoną autocysterną jednorazową dostawę oleju opałowego jednego rodzaju i gatunku, identyfikowaną dokumentem przewozowym (np. list przewozowy lub WZ) oraz certyfikatem (świadectwem) jakości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 171677,19 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 171677,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 171677,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "MAC-BENZ" Maciej i Barbara Kłaczkiewicz Sp.j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 787-00-66-668
7.3.3) Ulica: Lipowa 72A
7.3.4) Miejscowość: Szamotuły
7.3.5) Kod pocztowy: 64-500
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 332100,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-08-27 do 2024-08-26| 2024-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |